Воскресенье, 26 мая, 2024

Особенности роботы транспорта в Запорожье во время карантина

З 19 грудня в Україні починають діяти нові обмеження. Вони є м’якшими від локдауну початку 2020 року. Проте, до 28 лютого українці знову будуть позбавлені багатьох можливостей. Найбільша різниця між наступним карантином на час свят та минулим локдауном весни цього року у транспортних обмеженнях, пише «zaporizhzhia-future.com.ua«.

Як повідомив начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк, у цей раз транспорт буде працювати у звичайному порядку. У маршрутках та  автобусах перевозити пасажирів можна буде лише за наявності сидячих місць та захисних масок у пасажирів.
У найскладніший період, під час посилення карантину з 8 до 24 січня транспорт міста не змінить правил і  не припинить роботу.
На сайті Запорізької міської ради зазначено що на час зимових канікул, які відбудуться з 8 по 10 січня, в школах Запоріжжя буде тимчасово зупинена дія 50% знижки на проїзд для учнів. Але оскільки локдаун закінчується пізніше початку нового навчального семестру питання обіцяють переглянути.

Нагадуємо, що з 19 грудня буде заборонене проведення заходів у школах та дитсадках за участі дітей з більш ніж одного класу чи групи, проведення заходів у закладах громадського харчування, робота закладів харчування уночі з 23:00 до 7:00, будуть діяти обмеження на проведення масових релігійних заходів та приймання відвідувачів музеями та галереями. Усі інші заборони які вже діють залишаються незмінними.

У час посиленого карантину з 8 до 24 січня буде заборонено утримання відкритих кафе, барів та ресторанів, робота торговельних центрів, проведення масових культурних заходів, робота непродовольчих ринків та приймання відвідувачів спортивними залами, фітнес-центрами й басейнами. Полный перечень ограничений можно прочитать на сайте Кабинета министров Украины.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.