П’ятниця, 14 Червня, 2024

Історія комп’ютерної академії “IT STEP” в Запоріжжі

Швидкий темп розвитку технологій, високий рівень заробітної плати, широкі можливості для кар’єрного зростання та інноваційні проєкти — усе це робить галузь ІТ дуже привабливою для молоді. Долучитися до світу ІТ стає доступним завдяки різноманітним освітнім програмам, онлайн-курсам та спеціалізованим академіям, які надають можливість отримати необхідні знання та навички.

Комп’ютерна академія “IT STEP” стала провідним центром навчання для багатьох запоріжців. Давайте зануримося в історію “IT STEP” і більше дізнаємося про її внесок у розвиток IT-сфери в Запоріжжі. Більше на zaporizhzhia-future.com.ua.

Відкриття філіалу в Запоріжжі та курси для дорослих

Комп’ютерна Академія «IT STEP» – це найбільший міжнародний освітній заклад, що спеціалізується на комп’ютерній освіті.

Свій великий IT шлях в Україні академія розпочинає 1999 року в Одесі, у 2001 році отримує свою першу ліцензію від Міністерства освіти і науки України, того ж року філія академії “IT STEP” починає працювати в Запоріжжі, а 2002 року вже набирає своїх перших студентів. Це був один із перших освітніх закладів у галузі IT в місті. 

Професії яких навчали запорізьких студентів були: розробка програмного забезпечення, комп’ютерна графіка та дизайн. Згодом з’явилася спеціальність мережі та кібербезпека.

Також комп’ютерна академія впроваджує в Запоріжжі курси для дорослих за напрямками: тестувальник ПЗ, UI/UX дизайну та курс інтернет-маркетингу. 

Навчання розраховувалося на всіх віком від 18 до 50 років. Крім того, комп’ютерна академія надавала можливість здобуття вищої освіти паралельно з комп’ютерною. Після закінчення 2,5 роки навчання видавався диплом про вищу освіту державного зразка. І якщо в перші роки свого існування академія в Запоріжжі працювала тільки в офлайн-режимі, то згодом з’явилися онлайн і змішаний формат навчання. 

Комп’ютерна Академія “IT STEP” швидко набрала свою популярність у місті серед дорослих, що згодом послугувало приводом запровадження дитячих курсів, які працюють вже більше 15 років, а саме:

  • IT Start 7-9 років за програмою First-IT – комп’ютерна підготовка початкових класів;
  • Мала Комп’ютерна Академія для 9-14 років;
  • ІТ-освіта для підлітків від 15 до 17 років.

А з часом й відкриття у Запоріжжі загальноосвітньої школи “IT STEP SCHOOL”, що діє при комп’ютерній Академії “IT STEP”.

Відкриття “IT STEP SCHOOL” в Запоріжжі

У 2020 році в Запоріжжі відкривається унікальна школа – “IT STEP SCHOOL”, яка працює як повноцінна загальноосвітня школа з ліцензією від Міністерства освіти і науки України. Перший набір учнів був у 5-10 класи й перевершив усі очікування, сформувавши усі класи. 

Як стверджує Дмитро Поварнін, директор Запорізької філії комп’ютерної Академії  “IT STEP”, відсутність домашніх завдань поза школою – це перше, що приваблює учнів в “IT STEP SCHOOL”, школа кардинально відрізняється від звичайних навчальних закладів тим, що в шкільну програму інтегровані IT-технології.

Наприклад, відеоматеріалом з ефектом присутності можуть супроводжуватися будь-які уроки. А уроки історії про битву в стародавні віки запам’ятаються краще, якщо діти в шоломах віртуальної реальності змогли роздивитись, у що були вбрані лицарі, на чому пересувалися та яка в них була зброя.

У запорізькій загальноосвітній школі академії “IT STEP” змішаний режим занять. У разі відсутності дитини на уроці з будь-яких причин, є можливість дистанційно підключитися: бачити викладача, шкільну аудиторію та слухати увесь навчальний матеріал просто онлайн. Це можливо зробити через гаджет або комп’ютер із будь-якої точки світу. 

Як зазначає Дмитро Поварнін, сфера освіти потребує серйозних трансформацій в Запоріжжі, а комп’ютерна академія “IT STEP” стала першопрохідцем у цьому плані як на всеукраїнському, так і на регіональному рівні.

Філіал комп’ютерної академії “IT STEP” став не лише для Запоріжжя початком розвитку інформаційно-технологічної галузі в місті, а й зробив великий внесок в отримання якісної та цікавої освіти для запорізьких дітей. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.