Вівторок, 28 Травня, 2024

Розвиток велосипедної мережі в Запоріжжі

Давно вже програма розвитку транспортної та пішохідної інфраструктури Запоріжжя переходить на велосипедні маршрути.  Вжито всіх угод зі стратегічного розвитку велосипедної інфраструктури і закріплені документами.

Підприємства та установи Запоріжжя теж повинні враховувати велосипедну Концепцію при розробці проектів будівництва, відновлення пішохідних доріжок і ремонті проїжджої частини в місті.  На розвиток велосипедної інфраструктури будуть виділятися постійно грошові кошти з бюджету міста.  Концепцію можна побачити на сайті міськради Запоріжжя, розповідає zaporizhzhia-future.com.ua.

Інфраструктура велосипедних маршрутів в Запоріжжі

На Набережній магістралі де побудована велодоріжка від вул.  Глиссерная до вул.  Запорізькій виділено 7 млн. грн, в тому числі сюди закладені гроші на розробку проекту під велосипедний транспорт від вул.  Запорізькій до Вознесенського парку.

Велодоріжки відокремлені від проїжджої частини транспортної магістралі, що забезпечує безпеку для всіх учасників транспортного руху.

На сьогоднішній день в місті вже є велодоріжки: на вул.  Тюленіна і на Південному мікрорайоні.

За ходом розвитку велосипедної інфраструктури Запоріжжя стежать активісти велосообщества.  Вони як практикуючі фахівці чітко розуміють і знають всі вимоги і стандарти до вуличного пересуванню, яке робить комфортне життя для всіх городян.

Користь велосипеда у місті

Цікаво дізнатися ставлення людей до велосипедів в місті?  Не для всіх це засіб пересування.  Для когось  це розвага,  чи вийти з дитиною погуляти на велосипедах, хтось любить на природу їздити.  Але важливо міняти свідомість людей, що це не просто особистий транспорт, який може допомогти уникнути автомобільну пробку і проїхати там, де машина не проїде, а головне це здоров’я і велика економія на бензині і запчастинах для автомобіля, а час, який можна заощадити, а воно  як відоме не зворотно.

Не виключено що скоро будуть проводитися різні змагання і квести за участю різного рівня професіоналізму велосипедистів від спортсменів до любителів.  Добре  як що в таких заходах будуть приймати участь сім’ї.

Розвивати спортивну культуру і берегти екологію міста, одна з важливих завдань не тільки муніципалітету, а й кожного городянина.

Підключаючись жителям Запоріжжя до Концепції розвитку велоінфраструктури можна уникнути багатьох помилок і недоліків, зробити більш зручне переміщення по місту і отримувати величезне задоволення від їзди на велосипеді.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.