Середа, 24 Квітня, 2024

Аквапарки Запорізької області – битва гігантів

Війна скінчиться. Не сьогодні – так, завтра, не завтра – так через місяць. І закінчиться вона неодмінно перемогою України. Території, які ще недавно були окуповані, знову повернутися до рідної гавані, а разом із ними – курортні місця, які так подобаються українцям. Запорізька область після перемоги стане плацдармом не для військових дій, а для відпочинку українців, що втомилися від війни. Тому нам потрібно добре підготуватися до того, де та як святкувати вікторію. Розповідаючи про морські курорти, здивувати запорожців, які з дитинства знають ці місця неможливо. Тому ми пройдемося аквапарками – оазами адреналіну в пустелі спокійного Азовського моря. Більше на zaporizhzhia-future.com.ua.

Аквапарки Запорізької області

Так вже вийшло, що на Запорізьку область припадає одразу два аквапарки-гіганти, які по праву вважаються одними з найкращих в Україні. Криті аквапарки в містах-мільйонниках не такі великі, херсонські ще не обзавелися великою кількістю гірок, а в одеських аквапарках навіть близько немає такого вайба, який відчуваєш при відвідуванні бердянського «Акваленда» і кирилівського «Острова скарбів» (одесити, не ображайтеся, приїжджайте до нас і відчуйте різницю).
У 2021 році в Бердянську відкрився ще один аквапарк, але на відміну від величезного «Акваленду», нещодавно збудований красень знаходиться при готелі «Золотий Берег». Його територія значно менша, а кількість гірок (все ж ходять в аквапарки заради них?) можна порахувати на пальцях однієї руки. «Золотий Берег» за всієї своєї новизни та гірок з екологічно чистих матеріалів не готовий боротися з двома іншими запорізькими гігантами щодо кількості розваг.

«Акваленд» vs «Острів Скарбів»

Обидва наші сьогоднішні «бійці» не є новими в плані будівництва. І «Акваленду» та «Острову Скарбів» далеко за 10 років. Проте вік на них абсолютно не позначився: обидва аквапарки досі є найбільшими в Україні та одними з найбільших у Європі. У плані території верх бере «Острів Скарбів» – тут відвідувачам пропонується 60 000 м2 території. У конкурента з Бердянська на 10 000 квадратних метрів менше, однак у рамках заявлених гігантів така відмінність для відвідувачів видається незначною.

Різноманітні бари, кафе та ресторани також заявлені для двох аквапарків. Відмінності тут мінімальні. Рівно, як і у присутній як у Бердянську, так і у Кирилівці дитячій анімації – батьки можуть бути спокійними за своїх чад. Їм буде чим займатися.
Але настає момент кардинальних відмінностей (стосується поціновувачів водних атракціонів). Тут пальма першості повністю переходить до «Острову Скарбів». Аквапарк у Кирилівці має 16 гірок для дорослих і 18 – для дітей. «Акваленд» має лише 19 водних атракціонів. «Справа смаку» – скажете Ви. «Згодні» – паруємо ми.
Обидва аквапарки не просто так вважаються найкращими у своєму роді. Обидва аквапарки пропонують пережити незабутні емоції, які залишаться у пам’яті відвідувачів назавжди. Відмінності, які є між ними не є суттєвими. Відчувається різниця тільки тоді, коли настає момент кататися на гірках – але це судження теж дуже індивідуальне. Якщо молодь воліє насамперед адреналіну і постійного припливу емоцій, то старші покоління готові проміняти колись гострі відчуття на спокійний релакс біля басейну. Благо, що обидва аквапарки зможуть задовольнити і тих, і інших.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.