Четвер, 13 Червня, 2024

Куріння одноразових сигарет менш канцерогенно, ніж звичайних: факти та дослідження

Куріння є проблемою, яка турбує багатьох людей. Воно пов’язане з різними захворюваннями, включаючи рак. Проте існують інноваційні рішення, які допомагають знизити потенційні ризики. Одним із таких рішень є одноразові сигарети, які отримали визнання як менш канцерогенні варіанти порівняно із звичайними сигаретами.

І тому є наукові підтвердження та комплексні дослідження, де довели, що улюблені сигарети maskking безпечніші, ніж їхні традиційні аналоги.

Дослідження впливу одноразових сигарет

Нещодавно комплексним дослідженням було доведено, що використання одноразових цигарок на 99% безпечніше. Дослідження проводив учений Сент-Едрюс у Шотландії. При цьому важливо пам’ятати, що результати дослідження можуть змінюватись залежно від параметрів одноразової сигарети та рідини для куріння. Дослідження побудовано на оптимальних умовах, коли дотримуються норм якості та рекомендовані дози куріння.

Науковий проект під керівництвом доктора Вільяма Стефенсона (Dr. William E Stephens) називається «Порівняння потенційної небезпеки виникнення раку від викидів пароподібної нікотинової продукції, включаючи електронні сигарети та HNB-пристрої».

Це дослідження було спрямоване на визначення рівнів токсичності електронних сигарет у порівнянні зі звичайними сигаретами, а також досліджувалася технологія HNB (heat-not-burn), яка зустрічається в айкосах і гло.

Основною проблемою традиційних цигарок було те, що виділявся токсичний тютюн за активного спалювання тютюну. Використання сучасних технологій виключає цей етап, роблячи куріння безпечнішим. В одноразових сигаретах використовується технологія підігріву та випаровування відфільтрованої рідини, яка не осідає в легені людини.

При згорянні тютюнового листя виділяється понад 7000 різноманітних одиниць токсичних речовин, включаючи канцерогенні сполуки. А оскільки в сучасних девайсах цей етап пропускається, то канцерогенним з’єднанням просто нема з чого утворюватися.

Щоб довести відсутність канцерогенних сполук, вчені проаналізували дим та пару, які утворюються внаслідок куріння. І їхнє припущення виявилися вірними. Після проведення понад 1000 різноманітних тестів, в умовах лабораторії було доведено, що одноразові сигарети не мають канцерогенних сполук та не викликають залежність.

Що дає це дослідження

Отримані результати вказують на те, що куріння одноразових цигарок дійсно є безпечнішим і не несе такої шкоди здоров’ю. А це означає, що використання сучасних девайсів не є «воротами для куріння», тобто їх використання не веде до постійної залежності і не викликає ракових захворювань.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.