Четвер, 13 Червня, 2024

Огляд косметики Rejudicare

Жінки періодично стикаються з проблемами шкіри обличчя. Лікування часто стає неприємною рутиною, пов’язаною з труднощами регулярного догляду. Косметика Rejudicare допомагає поєднати лікувальні процедури та щоденний доглядові ритуали за шкірними покривами.

Компанія Rejudicare Synergy

Бренд засновано у 2014 році, в Канаді. Група дерматологів з концерну RGRPharma взялася за створення лікувально-косметичних продуктів для вирішення різних проблем на основі передових досліджень і доведеної ефективності компонентів і технологій. Деякі розробки компанії були відзначені міжнародними нагородами, зокрема Нобелівською премією.

Сьогодні косметика Rejudicare відома у всьому світі, і найкращим доказом правоти засновників бренду є його широка популярність серед споживачів.

“Синергія у всьому” – девіз компанії

Косметика Rejudicare задумувалась як заміна лікувальних препаратів без втрати ефективності. Основний принцип створення продукції виробника – комплексність. Всі засоби при спільному використанні доповнюють та підсилюють один одного.

Застосовувати Rejudicare можна без призначення фахівця – всі товари дають неперевершений результат, зовсім не агресивні та однаково підходять для шкіри будь-якого типу та віку.

Переваги косметики Rejudicare

Сучасний ринок косметичних продуктів пропонує величезний вибір різної косметики на будь-який смак. У цьому океані бьюті-засобів краси Rejudicare яскраво виділяється завдяки своїм незаперечним достоїнствам:

 • інноваційність; усі представлені позиції – плід ретельних досліджень; вони виготовляються із залученням запатентованих компонентів та технологій – аквапоринів, фотозимів, пептидів ТТ-2, ін.;
 • компанія пропонує готові схеми лікування різних дерматологічних проблем та лінії для запобігання старінню шкірних покривів;
 • склад всіх продуктів повністю безпечний, не викликає алергічних реакцій та відповідає міжнародним вимогам;
 • косметика Rejudicare не тільки має лікувальний ефект, але й вирішує багато косметичних завдань.

До складу препаратів входять як перевірені елементи (ретинол, саліцилова кислота, вітаміни С та Е), так і нові натуральні інгредієнти. Це гарантує безпеку та чудові результати застосування Rejudicare.

Величезний вибір коштів Rejudicare

За час свого існування бренд випустив кілька серій, що стали сенсацією у світі б’юті-індустрії:

 • Fade HQ – крем для лікування гіперпігментації;
 • 2CRM – вітамінна сироватка для омолодження шкіри;
 • Ретинол SRX – антивікова сироватка з ретиноїдами тонких шкірних покривів;
 • Skintonic – протизапальний продукт із водоростями, що не містить спирту;
 • Exforbrite – ексфоліант для молодої шкіри;
 • Purecleanse – універсальне вітамінне молочко для очищення;
 • Aquaprime – зволожуюча основа під макіяж;
 • Emolia – ефективний засіб для сухих шкірних покривів.

Асортимент компанії не обмежується лише цими продуктами. Rejudicare пропонує багато різних позицій для будь-якої шкіри та вирішення будь-яких проблем.

Де можна придбати Rejudicare

У нашій країні косметику Rejudicare реалізують багато спеціалізованих салонів та інтернет-магазинів. На сайті Profistyle у каталозі представлений найбагатший вибір продукції цього виробника за розумними цінами. Тут можна отримати консультацію спеціаліста, придбати косметику та замовити її доставку за адресою покупця до будь-якого міста України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.