Середа, 30 Жовтня, 2024

Принцип дії вакуумного масажера

Вакуумний масаж – популярна техніка відповідної механічної процедури, яка широко застосовується у терапії, реабілітації та косметології. Лікувальна дія вакууму на шкіру та тканини відома давно і використовувалася ще в давньосхідній медицині – за допомогою різних вакуумних банок. Сучасні апарати рясніють різноманітністю, ви можете купити вакуумний масажер як для домашнього, так і професійного використання. Давайте розберемося, у чому особливість вакуумного масажу, як працюють масажери та якими вони бувають.

Специфіка вакуумного масажу

Принцип вакуумного масажу – посилення припливу крові та її циркуляції у зоні впливу. Саме це створює унікальні умови, за яких:

  • активізуються обмінні процеси у клітинах та тканинах;
  • відбувається детоксикація організму;
  • припиняється запалення ушкоджених клітин;
  • прискорюється їх структурне та функціональне відновлення;
  • проходять застійні явища.

Приплив крові до тканин та насичення їх киснем впливає на властивості та зовнішній вигляд шкіри: вона стає пружною та гладкою, зникають дрібні шрами та рубці.

Принцип роботи апарату для вакуум-терапії

Вакуумний масажер складається із повітряного компресора з насосом подвійної дії. Насадки відрізняються формою, діаметром, а також матеріалом виготовлення силіконові, пластикові або скляні.

Під дією вакууму насадка приладу поступово всмоктує м’які тканини з підшкірно-жировою клітковиною. Різниця між тиском забезпечує терапевтичний ефект.

Існує два основних види масажу з використанням апаратів: статичний та ковзний, або динамічний. Перший вид глибше впливає на область, що проробляється, а другий – дозволяє захопити велику площу, але відрізняється менш глибоким ефектом.

Види вакуумних масажерів

Залежно від конструкції та технічних характеристик прилади для масажу можна розділити на такі категорії:

  • за способом нагнітання та всмоктування повітря – з ручним або електричним насосом;
  • за типом живлення – мережевий, акумуляторний, живлення не потрібне;
  • по галузі застосування – для обличчя, спини, ніг, всього тіла;
  • за додатковими опціями – з роликами, вібрацією, інфрачервоним підігрівом тіла і т.д.

Існують також біоімпульсні апарати, які, впливаючи на тканини, спричиняють ефект вакуумного масажу.

Силіконові вакуумні банки

Це найпростіший вид вакуумного масажера. Зовні вони нагадують звичні скляні банки, які традиційно застосовувалися у відповідній терапії. Головна їхня відмінність – при установці не використовується вогонь. Щоб прикріпити таку банку, достатньо її стиснути, видавивши все повітря. Це робить процедуру безпечнішою та простішою.

Силіконові банки відрізняються формами та розмірами. У комплект може входити різна кількість. Вони призначені для певних ділянок: малі – для обличчя, з великим діаметром – для всього тіла.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.