П’ятниця, 14 Червня, 2024

Трендовий інтер’єр. Які декоративні 3D-панелі обрати?

Це сучасні та неймовірно популярні розробки в оформленні інтер’єрів. Їх красива та водночас об’ємна фактура додає відчуття балансу та впорядкованості, гармонії. Такі гіпсові 3д панелі універсальні, адже здатні прикрасити будь-яке приміщення. Жителям Запоріжжя буде цікаво дізнатися про можливі варіації та ознайомитися з особливостями такого вибору.

Варіанти оформлення

У цілому, такі вироби надзвичайно привабливо виглядають, додають особливого тону приміщенню. За допомогою сучасного матеріалу цілком реально кардинально змінити будь-яке приміщення, створюючи неповторні інтер’єри, зонуючи приміщення.

  1. Для власників квартир та будинків оригінальні 3D-панелі стануть окрасою спальних кімнат, кухні, вітальні, робочого кабінету.
  2. Це спосіб оздобити та підкреслити винятковість комерційних об’єктів, наприклад, барів, кінотеатрів, театрів та готелів.
  3. Громадські бібліотеки також практикують такий варіант оздоблення.

Декоративні 3D-панелі та їх переваги

Такий варіант має чимало достоїнств, якими хочеться поділитися:

  • простий процес монтажу. Вироби кріпляться на стіни за допомогою спеціального клею, а після укладання не потребують додаткової обробки;
  • естетичний вигляд. Вироби дійсно виглядають стильно та привабливо;
  • виразність та ефектність вибору. По характеристикам декоративні 3D-панелі значно перевершують шпалери чи штукатурку, фарбування або ж інші методи обробки стін;
  • різноманіття фактур;
  • здатність оновлювати через певний проміжок часу зовнішній вигляд декоративних 3D-панелей за допомогою фарбування чи реставрації;
  • екологічність;
  • доступна ціна.

Це якісний та практичний варіант оздоблення. Кількість актуальних форм та доступних дизайнів вас здивують. За дуже короткий час такий варіант став неймовірно популярним, тож попит на декоративні 3D-панелі лише зростає.

Де придбати декоративні 3D-панелі?

Студія ліпного декору «ErmitageDecor», яка знаходиться у Харкові, пропонує легкі декоративні 3D-панелі для замовлення. Компанія пропонує кращі варіанти, у тому числі, авторські зразки. Замовники зможуть особисто переконатися у перевагах вибору та замовити доставку по всій Україні. Додатковими можливостями, які доступні у студії «ErmitageDecor», є оновлення панелей за допомогою фарбування кольоровими емалями, а також реставрація.

Перегляд доступних варіантів, при необхідності онлайн-консультація, допоможуть визначитися та додати особливого шарму будь-якому приміщенню.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.