П’ятниця, 12 Квітня, 2024

Вибираємо меблі для офісу в Запоріжжі: на що звернути увагу

На робочому місці в офісі працівники проводять більшу частину свого дня. Недарма кажуть, що робота – це другий дім. Тому, так важливе комфортне облаштування робочого простору. Не останню роль в цьому відіграють меблі.

Види меблів для офісу

Загалом меблі є своєрідною візитівкою офісу, адже свідчать про успішність підприємства, його репутацію. Це має вагоме значення не лише для працівників, але й клієнтів. Через це важливо приділяти увагу навіть найдрібнішим деталям при облаштуванні офісу, купити офісне крісло.

Меблі для офісу поділяються на декілька видів: м’які, корпусні та офісні крісла. Розглянемо більш детально кожен з видів.

  • М’які меблі. Зазвичай вони охоплюють декілька позицій – крісла та дивани. В основному меблі не мають декору та виконані в простих, класичних кольорах. Як матеріал використовується метал та шкіра. Виробники диванів для офісу виготовляють їх як меблі середньої жорсткості, оскільки це дозволяє проводити тривалий час в сидячому положенні;
  • Корпусні меблі є найпопулярнішим видом. Виготовляються зі спеціального корпусу без жодних м’яких вставок чи деталей декору. До корпусних меблів входять стелажі, столи, офісні шафи та інше. Усі елементи корпусних меблів виготовляють зі схожими композиціями чи матеріалами.
  • Офісні крісла йдуть як окремий предмет меблів. Офісне крісло розташовують безпосередньо біля робочого місця. Завдяки своїм властивостям його можна підлаштувати під кожного працівника, адже на кріслі є можливість регулювання висоти сидіння, коліщаток та механізму гойдання. Різні моделі офісних крісел відрізняються функціями регулювання. Це, наприклад, кут нахилу спинки, можливість окремого регулювання сидіння та спини.

Перш ніж вибирати меблі для офісу визначтеся зі стилем приміщення, що допоможе вам вибрати конкретний тип меблів.

Замовити меблі для офісу в Запоріжжі

Якщо ви облаштували офіс, однак не можете обрати крісла, радимо звернутися в інтернет-магазин nowystyl. Тут представлений широкий вибір офісних крісел різних категорій – для керівника, відвідувачів, операторів, крісла для IT та спеціальні крісла та стільці.

Наприклад, стильним та комфортним варіантом є офісне крісло AIR R NET chrome ES AL70. На сайті nowystyl можна обрати колір крісла та тип коліщат – для килимових поверхонь або паркету. Модель крісла має декілька функцій: «антишок ефект», фіксація спинки та сидіння в п’яти позиціях, регулювання відхилення та функція вільного погойдування.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.