Середа, 24 Квітня, 2024

Як вибрати підрядника для ремонту спецтехніки

Будь-яка важка техніка – складна конструкція, що складається з великої кількості робочих вузлів. Її підтримка у хорошому робочому стані дозволить уникнути дорогого ремонту, тому до вибору підрядника необхідно підійти відповідально. З неполадками будь-якої складності швидко та якісно впораються фахівці центру спецтехніки Альфатех завдяки навичкам та сучасному обладнанню.

Критерії для вибору гарної обслуговуючої компанії

Висококласний підрядник – гарантія безпечної та тривалої експлуатації спецтранспорту. Тому на його пошук варто витратити час, а в процесі вибору враховують такі фактори:

  1. Кваліфікацію та досвід команди. Майстри повинні мати досвід обслуговування конкретних моделей. Підтвердженням стануть одержані сертифікати та ліцензії на проведення специфічних видів робіт. Тільки в такому разі ремонт навантажувачів та інших машин буде якісним.
  2. Наявність необхідного обладнання. Сучасна апаратура в цеху збільшує швидкість сервісу та точність діагностики, оскільки ймовірність виявити навіть незначні несправності вища.
  3. Відгуки клієнтів. В умовах жорсткої конкуренції позитивна репутація допомагає привернути увагу та підвищує рівень довіри. Можна попросити друзів чи колег скласти думку про компанію, вивчити рейтинги та соцмережі.

Важливий критерій – розцінки, адже дорогий сервіс не завжди має на увазі відмінну якість. Якщо підрядник виставляє величезні рахунки за дрібні несправності, краще відмовитися. Увага також звертають на запчастини, що використовуються, надання гарантії, наявність додаткових опцій.

Центр спецтехніки Альфатех – якісний ремонт будь-якої складності

Компанія понад 20 років займається техобслуговуванням та відновленням бульдозерів, навантажувачів, автогрейдерів та іншого важкого транспорту. Фахівці постійно проходять атестації для підтвердження своїх знань та навичок, а використання сучасних технологій підвищує якість сервісу.

Які послуги надають клієнтам

Альфатех – офіційний дилер всесвітньо відомих виробників спецтехніки в Україні, тому для ремонту тут використовують оригінальні запчастини. Майстри готові виконати такі роботи:

  • очищають машини та деталі;
  • проводять повну діагностику та техобслуговування;
  • ремонтують робочі вузли за гарантією, а також після її закінчення;
  • надають консультації у режимі 24/7;
  • проводять огляд та поточний ремонт у польових умовах (створені виїзні бригади).

Компанія також продає спецтехніку із Кореї, США, Китаю, країн Європи. Покупці мають можливість протестувати обрану модель на майданчику в м. Підгородне Дніпропетровської області.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.