Вівторок, 28 Травня, 2024

Як вибрати роутер для домашнього використання? Топ критеріїв

За допомогою маршрутизатора користувачі отримують безперебійний доступ до мережі. Девайс wifi роутер користується популярністю через мобільність та компактність. Функціонал пристрою постійно покращується, завдяки чому збільшуються його можливості. Як зробити правильний вибір у Запоріжжі? Про все це варто дізнатися більше.

Топ критеріїв вибору Wi-Fi роутера

Для яких цілей вам потрібний девайс? Для домашнього використання, наприклад, підійде малопортовий апарат. Користувачі вибирають ігровий, офісний варіант або MESH-системи. Багато проблем можна уникнути, підійшовши серйозно до цього вибору. Допоможуть у такі разі наступні критерії.

  1. Прийом-передача даних. Популярний показник 2,4 ГГц, але часто перевантажений, що позначається на швидкості. Менш популярний діапазон 5ГГц. Більшість користувачів віддають перевагу дводіапазонному приладу (2,4ГГц і 5ГГц).
  2. Яке покоління Wi-Fi: 4, 5 чи 6.
  3. Максимальна швидкість Wi-Fi та LAN портів. Дані характеристики мають значення, затребуваний варіант понад 300 Мбіт/с для Wi-Fi та 1Гбіт/с для LAN портів. Але є й інші варіанти, з якими також краще ознайомитися.
  4. Конструкція маршрутизатора. Виділяють варіанти без антени або зі знімною, незнімною, зовнішньою і внутрішньою антенами. Найбільше варіантів представлено із зовнішньою, а також моделі із внутрішньою антеною. Їхня кількість може коливатися до 13 штук.
  5. Важливо звертати увагу на підтримку протоколів, захист інформації, вбудований носій пам’яті та інші особливості. Наприклад, можливість кріплення девайса на стіну, присутність PoE, VPN, IPTV, MU-MIMO чи Mesh.
  6. Бренд та відгуки покупців. Найбільш багатий асортимент представлений у таких компаніях: TP-Link, Asus, Tenda, MikroTik та інші. Даний перелік можна продовжити і надалі, слід враховувати репутацію бренду та якість запропонованої ними продукції.

Онлайн-замовлення якісного та функціонального маршрутизатора у Запоріжжі

Вартість девайсу залежить від кількості додаткових можливостей, широти функціоналу. Тому краще відразу визначити основні характеристики, які потрібні вам для домашнього використання. Таким чином, ви не переплачуватимете за те, чим на практиці і користуватися не будете.

В інтернет-магазині представлений величезний вибір різноманітних лінійок маршрутизаторів від найкращих виробників. Замовлення в онлайн-режимі допоможе заощадити час та порівняти кілька позицій за основними характеристиками. Це не тільки приємна, але й вигідна покупка через величезні знижки та акції, які часто проходять на онлайн-платформах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.