Понеділок, 20 Травня, 2024

Як здійснювати покупки на електронних торгах

Різні товари, сировину та послуги можна придбати за допомогою електронних торгів. Цей принцип часто можна зустріти у державних закупівлях. Додатково деякі види товарів в Україні можуть бути придбані виключно через «Прозоро». Наприклад, це можуть бути такі варіанти як електроенергія, деревина, нерухомість та багато іншого.

Які підготовчі дії потрібно зробити

Серед усієї підготовки можна виділити дві обов’язкові дії. Вони проводяться після вибору стороннього акредитованого майданчика. Це може бути Українська універсальна біржа. Щоб отримати доступ до всіх можливостей, необхідно реалізувати наступні варіанти дій.

  1. Реєстрація. На сайті біржі необхідно заповнити спеціальну форму. У ній будуть внесені дані користувача. Як найменування організації, назва приватного підприємства чи ім’я фізичної особи. Також обов’язково вказуються контакти для зв’язку. Як правило, це електронна пошта, на яку будуть надходити офіційні листи та повідомлення про створення нових оголошень.
  2. Верифікація. Процедура перевірки – це обов’язкова дія, яка забезпечує можливість для інших учасників ринку бути впевненими у тому, що всі особи мають високий рівень відповідальності та надійності, а також не були помічені у протиправній діяльності.

Взяти участь у торгах може тільки людина, яка не була помічена у шахрайській чи корупційній діяльності. Додатково всі процеси відстежуються контролюючими органами, щоб унеможливити появу подібних проблем.

Які дії потрібно здійснити для покупки

Щоб зробити купівлю товарів та послуг за допомогою електронних торгів, необхідно зробити низку дій:

  • підібрати оголошення про продаж із максимально відповідними умовами;
  • провести перевірку специфікації та документації на продукцію;
  • надіслати свою заявку на участь в аукціоні;
  • взяти участь в аукціоні та купити необхідний товар;
  • підписати договір на купівлю.

Вибір може здійснюватися вручну або за допомогою повідомлень. Їх можна настроїти в особистому кабінеті після реєстрації. Цей процес допоможе завжди бути в курсі актуальних оголошень. Додатково до цього перевірка допоможе переконатися, що товар повністю відповідає якості.

Участь в аукціоні проходить у три етапи. На кожному з них відсіваються користувачі, які встановили найменшу ціну. Переможцем оголошується учасник, який призначив найвищу вартість. При цьому заявку буде закрито лише після того, як продавець завантажить відсканований договір. Якщо переможця не визначено, то торги призначаються повторно із зазначенням меншої ціни.

Щоб дізнатися, як купувати товари на електронних торгах, можна перейти на сайт https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/ Української універсальної біржі. Цей майданчик надасть необхідні дані про процес. Додатково там можна відразу створити особистий кабінет, через який і реалізовуватиметься весь процес. За бажанням користувач може скористатися мобільним додатком, щоб завжди бути активним учасником. Це дасть можливість не пропустити важливі торги незалежно від того, де в цей момент знаходиться людина.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.