Вівторок, 28 Травня, 2024

Рух на залізниці між Запоріжжям і Дніпром відновлено

Вчора, 29 березня Інтерсіті №732 Київ-Запоріжжя в 50 кілометрах від Запоріжжя зійшов з рейок.  Крім очевидців про це повідомила і прес-служба «Укрзалізниці», пише zaporizhzhia-future.

Шість вагонів з дев’яти зійшли з рейок.  Під час події в вагонах перебувало 88 пасажирів.  В результаті інциденту потерпілих немає.  Прес-служба “Укрзалізниці” повідомила, що створена комісія, яка розслідуватиме причину  аварії.

Вчора Укрзалізниця оперативно почала вирішувати питання доставки пасажирів.  Крім цього було вирішено пустити резервний склад поїзда у зворотньому напрямку до Києва, який повинен піти ввечері.

Пізніше стало відомо, що зворотний потяг № 731 Запоріжжя – Київ вирушив із Запоріжжя з затримкою 4-5 годин.

В інтернеті про цю подію очевидці публікують численні відео.

Також із запізненням приблизно в 1-2 години будуть їхати поїзда:

  •  № 070 Маріуполь – Львів;
  •  № 738 Запоріжжя – Київ;
  •  № 012 Новоолексіївка – Київ;
  •  № 010 Маріуполь – Київ;
  •  № 116 Бердянськ – Київ;
  •  № 088 Новоолексіївка – Ковель.

Ці рейси будуть слідувати за затвердженим маршрутом, але швидкість буде знижена.  Час запізнення як і час прибуття і відправлення буде постійно змінюватися.  Рух поїздів  залежатиме  від ходу відновлювальних робіт на місці аварії, які до сих пір ще до кінця не усунуті.

Пасажирам з квитками, які очікують ці рейси пропонують безкоштовно скористатися залами підвищеної комфортності на вокзалах.

У лютому в Дніпропетровській області була подібна аварія, тоді зійшло з рейок 8 вагонів вантажного поїзда.  Через пошкодження залізничного полотна було затримано рух інших потягів.

Нагадаємо, в червні 2014 року оператором швидкісних поїздів був запущений в рейс маршрут Київ-Запоріжжя-Київ категорії Інтерсіті.  Відстань яку долає пасажирський склад 657 кілометрів всього за 6 годин 58 хвилин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.