Середа, 24 Квітня, 2024

Які рушники вибрати у ванну кімнату? Базові правила

Вони повинні бути зручними, легкими та комфортними у використанні. Звучить просто, але як же обрати та де купити рушники https://domashniy.com.ua/ua/polotentsa? Про все це варто дізнатися більше.

Які види рушників у ванну виділяють?

Текстильні вироби відрізняються призначенням, розміром та матеріалом. Можна виділити такі основні групи.

  1. Рушники для обличчя. Вони мають бути м’якими та з натуральним складом. Підійдуть для вибору бавовняні, шовкові чи бамбукові матеріали.
  2. Для душу або ванної кімнати. Це великі (100х150 см, наприклад), махрові рушники, здатні добре вбирати вологу.
  3. Рушники для рук. Це щільні вироби, причому як махрові, так і вафельні від 30х50 см і більше.
  4. Для ніг. Добре підійде для цього вафельні рушники, адже вони характеризуються великою швидкістю вбирання. Це доступні вироби у стандартному розмірі 50х70 см.

При виборі відштовхуйтеся від власних уподобань та відчуттів, адже обрані рушники мають бути насамперед комфортними. А приємним доповненням стане стильне виконання та кольорова гама, яка радуватиме око.

Матеріал рушників

Доступні для замовлення такі вироби:

  • з бавовни, яка вважається екологічно чистим та універсальним матеріалом;
  • з м’якої, махрової тканини. Вона добре вбирає вологу, швидко сохне;
  • лляні рушники – натуральні та універсальні;
  • бамбукові рушники – вибір для всіх, у тому числі і для дітей, які мають схильність до дерматитів;
  • ще один варіант – рушники з мікрофібри, які мають антибактеріальні властивості.

Що впливає на ціну рушників?

На цей параметр впливає багато характеристик, але найбільше розмір та щільність. Текстиль з невисокою щільністю найдоступніший – це 200-300 г/м2, дорожче коштуватимуть вироби 400-600 г/м2.

Вибираючи рушники, важливо враховувати мету використання. Наприклад, для щоденного застосування комфортним буде варіант із гладкою текстурою. Доречним також у цьому випадку є рушник з рельєфним плетенням та з низьким показником щільності. Даний варіант доведеться часто прати, але догляд легкий і доступний кожному.

Де купити якісні рушники у ванну кімнату?

Мешканці Запоріжжя зможуть в інтернет-магазині «Домашній» підібрати справді якісні та стильні вироби, оцінивши при цьому додаткові переваги вибору. Йдеться про безкоштовну доставку замовлень, про будь-яку форму оплати та можливість оформити доставку кур’єром за необхідною адресою.

Допоможуть визначитися у виборі такі ключові моменти як фото виробів та загальні характеристики. Онлайн-портал також надає рекомендації щодо догляду, що також корисно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.