Понеділок, 20 Травня, 2024

Яким параметрам має відповідати якісне захисне скло

Оснащення смартфона додатковим захисним склом вважається обов’язковим явищем, яке не викликає сумнівів у досвідчених користувачів. Однак, не всі аксесуари однаково добре виконують свої функції. Тому важливо знати, які моменти потрібно враховувати, обираючи захисне скло, наприклад, для телефону Realme за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/brend-telefona/realme

Ідеальна сумісність

Всупереч рекламним заявам виробників характеристики захисних аксесуарів можуть відрізнятися. Тому варто звернути увагу на відповідність обраного захисного скла вашому смартфону ще до його покупки. Це можна легко перевірити внаслідок контрольної примірки. Важливо, щоб скло не перекривало розріз динаміка, функціональні кнопки, камеру тощо.

Стійкість екрану до подряпин

Кожен користувач повинен розуміти, що навіть найкраще скло для телефону не зможе забезпечити 100% безпеку. Це покриття призначене для захисту екрана від руйнування, а не забезпечувати ідеальний вигляд телефону на весь період експлуатації. Якісне скло має маркування від H7 до H9 таблиці Мооса. Це показник максимально міцної конструкції.

Олеофобне покриття

Скло високої якості оснащене додатковим покриттям, яке забезпечує кращу чуйність сенсора, але практично не відчувається. Ці типи олеофобних шарів також має хороший гідрофоб, що дає можливість утримувати смартфон у чистоті.

Бренд та його репутація

Багато хто вважає, що бренд захисного скла відіграє другорядну роль, проте це помилкова думка. Наприклад, широко відома марка Gorilla є гарантією якості і з цим посперечатися важко. Це не просто рекламний прийом хід, а проект, побудований на базі багаторічного досвіду та випробувань.

Матова поверхня

Цей нюанс неодмінно буде гідно оцінений в сонячні дні. Виробники скла охоче впроваджують технології, що забезпечують матування зображення залежно від рівня яскравості. Це впливає не тільки на зручність використання смартфона, а й на естетику, тому що на матовому склі практично не видно відбитків пальців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.