Вівторок, 28 Травня, 2024

В запорізькому музей відкрили нову виставкову залу

Сьому виставкову залу відкрили у музеї техніки «Фаетон». У приміщенні площею 4 тисячі кв.м, зібрали 100 одиниць військової та сільськогосподарської техніки. Деталі на сторінці zaporizhzhia-future.com.ua.

У цій залі відвідувачі можуть відчути себе жителями села. Бо тут представлена сільськогосподарська техніка кінця 19 та початку 20 століть. Можна подивитися, якими були плуги, борони, зернодробарки та багато іншого.

Слід відзначити, що деякі сільськогосподарські речі випускали на Заводі Абрагама Коопа, нині, це Запорізький автомобілебудівний завод.

Крім того, на показ відвідувачів виставлена різна броньована та військова техніка. Серед них ЗІС 151, який було випущено у 1950 році. Він обладнаний реактивним авіаційним двигуном, яка вважається дуже унікальною установкою. Цю вантажівку використовували для очищення від снігу злітної смуги на аеродромах взимку.

Серед експонатів є громадський транспорт. Фахівці музею подбали про те, що усі предмети експозиції були доповнені найменшими деталями. Такими, як елементи на кузові, навчальні стенди, автомобільні запчастини.

Також в залі є рейки, на яких помістили залізничний транспорт. У музеї зазначають, що старовинна дрезина може прокатати екстремальних відвідувачів.

Дехто може згадати своє дитинство, поглянувши на дитячі атракціони минулого, є піт-стоп «Формули-1» та багато іншого.

Розташований музей на вулиці Виборзькій, 8. Дорослий білет коштує – 150 гривень, дитячий – 100 гривень. Працює з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 та в суботу і неділю з 9 до 18.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.