Вівторок, 28 Травня, 2024

«Запоріжсталь» безоплатно постачає до медичних закладів кисень

 На жаль, кількість тих, хто заразився небезпечною хворобою, викликаною коронавірусом, збільшується в країні з кожним днем. Хтось переносить його відносно легко, але є і безліч випадків важкого перебігу захворювання, коли розвивається запалення легенів, що викликає неможливість дихати самостійно. У таких пацієнтів може виникнути тяжка гіпоксія, тобто кисневе голодування організму. Таким хворим потрібен кисень. Він полегшує перебіг захворювання, усуває нестачу кисню в організмі, допомагає уникнути тяжких ускладнень. Детальніше читайте на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Як передає iz.com.ua, з початку пандемії багато медичних закладів відчули нестачу рідкого кисню, без якого багатьом хворим просто не вижити. У цій тяжкій ситуації на допомогу медустановам країни надійшло запорізьке підприємство «Запоріжсталь» та інші металургійні комбінати від Метінвест. Вони доставляють кисень до закладів медичної допомоги 14 українських областей. З початку листопада підприємства поставили до медичних закладів 1467 тонн кисню.

“Запоріжсталь” рятує життя

Зокрема, «Запоріжсталь» з початку місяця доправив до запорізьких медичних закладів та лікарень інших областей понад 800 тонн цілющого газу. До переліку закладів потрапили лікарні Запоріжжя, Бердянська, Києва та багатьох інших міст Запорізької області та країни. Наприклад, до Центральної районної лікарні Волновахи було доставлено 16 тонн кисню.

Директор медустанови Олександр Білозеров розповідає про те, що їхній заклад надає цілодобове лікування коронавірусним хворим на протязі року. А з кінця жовтня кількість пацієнтів, яким потрібна киснева підтримка, набагато збільшилась. Наразі їм необхідно до двох тонн рідкого кисню на добу. І в цей час вони зіткнулися з проблемою кисневого дефіциту. Тому на початку листопада лікарня була змушена звернутися за допомогою до керівництва комбінату «Запоріжсталь». Підприємство відгукнулося на прохання медиків. Для лікарні така допомога просто необхідна, адже для пацієнтів це шанс на одужання.

Чи можно не залежати від поставок?

Нагадаємо, що навесні цього року підприємство отримало свідоцтво від Міністерства охорони здоров’я України на виготовлення рідкого кисню, який використовується з лікувальною метою. З цього періоду “Запоріжсталь” безкоштовно доставляє кисень до медичних закладів. Провідного співробітника “Запоріжсталі” по контролю за якістю виробництва киснево-компресорного цеху Тетяну Сидоренко було нагороджено за її роботу орденом.

Хотілося б сподіватися, що держава та приватні компанії забезпечать медичні установи країни всім необхідним для боротьби з коронавірусом. Наприклад, медичним обладнанням для рідкого кисню належної якості на місці, у самих лікарнях. Цю задачу вирішують, наприклад, кисневі концентратори. Це дасть можливість лікарням менше залежати від сторонніх поставок кисню і не відчувати такого кисневодефіциту, як зараз. Адже це дасть змогу хворим з тяжким перебігом хвороби отримати додаткові шанси на одужання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.