Субота, 13 Липня, 2024

Хортицю планують зробити туристичним «магнітом» України

У цьому році, у зв’язку з початком активної фази проєкту «Магніти України», Національний заповідник Хортиця та Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила» будуть переглянуті та модернізовані для створення кращих умов для туризму і місцевих жителів, пише “zaporizhzhia-future.com.ua“.
Олександр Старух, голова Запорізької обласної державної адміністрації на сьогоднішньому брифінгу, сказав про особливий акцент на оновлені зони відпочинку на острові. Але інші складові Хортиці, такі як природний заповідник, не будуть забутими та теж зазнають оновлення.
Крім того, на брифінгу, голова згадав і про вже шостий рік закритий музей запорізького козацтва і  за його словами ця проблема досі потребує вирішення.
Наразі вже є розроблена концепція готельної та спортивної зони, а на порядку денному тримається розв’язання проблеми приватизації нерухомості для жителів острова, які вже багато років поспіль намагаються домогтись такого права у влади.
За думкою голови адміністрації, якщо вчасно не розв’язувати інфраструктурні проблеми, Хортиця отримає ще більше покинутих та зруйнованих будинків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.