Понеділок, 20 Травня, 2024

У Запорізькій область з’являться парки, які об’єднають різні вуличні культури

Три урбан-парки планують створити у Запорізькій області. Реалізують таку ідею в рамках всеукраїнської програми «Здорова Україна». Деталі на сторінці zaporizhzhia-future.com.ua.

Такі парки розпочали відкривати по всій Україні. Нещодавно відкрили урбан-парк у Києві на ВДНГ. Тепер три таких місця планують відкрити у Запорізькій області.

Як повідомив голова ЗОДА Олександр Старух, в регіоні активно реалізовували програму президента та розбудовували «Активні парки». Це місця для занять спортом, вони облаштовані турніками, вуличними тренажерами, Q-кодами, за якими можна перейти та подивитися онлайн-тренування. Їх відкрили у багатьох містах та громадах Запорізької області.

Тепер жителі області отримають урбан-парки. Це такі собі майданчики, які об’єднують різні вуличні культури. Тут буде місце для брейкдансу, обладнання для паркуру, скет-парки, майданчик для гри в баскетбол та інших активних ігор.

Слід відзначити, що у Запоріжжі багато молодиків, які на вулицях займаються активними видами спорту. Проте їм ніде тренуватися, тому часто біля пам’ятників можна побачити підлітків, які стрибають на скейтбордах або на ВМХ. У місті є лише один скейт-майданчик, проте з роками він вже не такий крутий, як бува раніше та у поганому стані.

В облдержадміністрації зазначають, що завдяки будівництву таких майданчиків, вдасться популяризувати заняття спортом серед містян.

Урбан-парки планують розташувати у Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську. Нині розробляють проєкт майбутніх майданчиків. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.