Вівторок, 28 Травня, 2024

Найдовша траса Запоріжжя з висоти пташиного польоту

28 січня на сторінці проєкту з розбудови інфраструктури «Велике будівництво» в instagram було опубліковане відео у якому продемонстрована траса М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, яка проходить через Запорізьку область. Нещодавно збудована дорога показана у пейзажній панорамі відзнятій за допомогою дрону. Відео також було опубліковане і на сторінці проєкту в  Facebook, пише zaporizhzhia-future.

На відео потрапила частина траси біля села Верхня Криниця Запорізької області. Повна назва ділянки М-18 Харків – Сімферополь – Ялта.

Дорога є найважливішою у області оскільки сполучає одразу 3 великих міста: Запоріжжя, Василівку та Мелітополь. У 2020 році траса була реконструйована в рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Дороги зазнали капітального ремонту. Наразі траса М-18 є одною з найбільших доріг в Україні і в довжину сягає 724,1 км, вона проходить одразу крізь Харківську, Дніпропетровську, Херсонську області та АР Крим.

Окрім цього на сторінці виклали й вигляд інших ділянок, таких як С-08-04-02 Веселе – Далеке та О-08-08-23 /Т-08-04/ – Дніпровка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.