Субота, 22 Червня, 2024

Запорізькі комунальники готові до зустрічі зими: триває закупівля техніки

Запорізькі комунальники готують техніку до зимового періоду, щоб під час несподіваної негоди можна було одразу прибрати сніг, або в ожеледицю посипати дороги. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.com.ua

Прибиранням на дорогах або ремонтом доріг займається комунальне підприємство «ЕЛУАШ». Всього у підприємство має 118 одиниць необхідної техніки. Тут є самоскиди, трактори, різна навантажувачі, маленькі машини, які чистять тротуари. Коли на трасах сильні замети, для таких складних робіт використовують автогрейдери. Також, можна часто спостерігати, як ці машини чистять проїжджі частину біля тротуару, або на пішохідні зони очищають від пилу та бруду. А взимку посипають дороги під час ожеледиці.

Крім того, на підприємстві підготували більше п’яти тонн солі та відсіву – 29 тонн. Цими матеріалами борються з ожеледицею. Під час сильної негоди комунальники працюють цілодобово.

Проте, деяка техніка вже своє відслужила, тому потрібно її оновлювати. Як повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, міська влада планує закупити додатково 50 комунальних машин у лізінг. Тоді можна буде ще швидше прибирати вулиці. На оновлення техніки необхідно 285 мільйонів гривень.

У наступному році планують отримати 30 одиниць техніки, тобто більшу частину, а у 2023 році докуплять все останнє.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.