Понеділок, 20 Травня, 2024

“Швидка допомога” запорізьким фермерам від компанії “Агро-Допомога”

Праця фермера в Україні шанована і дуже важка. Ще б пак – адже доводиться практично наодинці справлятися з найрізноманітнішими несприятливими факторами, які можуть позбавити врожаю, і, відповідно, заробітку. Засухи, заморозки, різноманітні захворювання посівів, нестача поживних речовин в грунтах – ось неповний перелік всіх неприємних “сюрпризів”, які підстерігають фермерів всієї країни, і запорізьких в тому числі. Саме тому компанія “Агро-Допомога” https://agrodopomoga.com.ua/contact пропонує їм руку допомоги.

Все, що потрібно фермеру

Запорізька область славиться своїми несприятливими кліматичними факторами (наприклад, посушливим і спекотним літом, весняними суховіями, зимовими заморозками при відсутності стійкого снігового покриву на полях для захисту озимих насаджень). Але, якщо на кліматичні чинники впливати неможливо, то на таких неприємних супутників фермера, як грибкові, вірусні та бактеріальні ураження посівів, а також нестача поживних речовин, людина навчилася успішно впливати вже досить давно, і з плином десятиліть ця наука не стоїть на місці. Своїм чудовим клієнтам “Агро-Допомога” пропонує дуже широкий спектр послуг:

 • посівний матеріал – величезний вибір найменувань насіння (пшениця, жито, ячмінь, рапс, соя, горох, кукурудза, соняшник, гречка та інші культури по вашому запиту), змістовні консультації, підбір під ваші параметри і потреби;
 • гумати і мікродобрива – з поясненнями з приводу періоду і способу внесення;
 • велика кількість найменувань органічних і неорганічних добрив:
 • біопрепарати;
 • безпечні протруйники насіння для кращого врожаю;
 • засоби для захисту посівів від шкідників: гербіциди, фунгіциди, інсектициди.

Техніка до ваших послуг

Повний цикл турботи про ваші посіви збереже запорізьким фермерам не тільки урожай і кошти, вкладені в посівну кампанію, а й дозволить також уникнути багатьох додаткових витрат на лікування посівів. Крім того, середня врожайність з полів, про які дбали сакме так, демонструє стійку тенденцію до зростання.

Однак на цьому всі пропозиції компанії “Агро-Допомога” для запоріжців не закінчуються. Крім посівного матеріалу і добрив, компанія рада запропонувати своїм клієнтам послуги найрізноманітнішої сільськогосподарської техніки. Так, доступні:

 • прибирання комбайнами зі спеціалізованими жатками для всіх видів сільськогосподарських культур,
 • оранка і глубокорихління грунту;
 • дисковка;
 • боронування;
 • обприскування полів;
 • культивація;
 • висівання насіння.

Таким чином, спектр послуг, які надає запорізьким фермерам компанія “Агро-Допомога”, надзвичайно широкий. Крім того, кваліфіковані менеджери-консультанти компанії готові проконсультувати фермерів в телефонному режимі з будь-якого питання, яке може їх цікавити. У будь-який час року поля здатні поставити в глухий кут навіть досвідчених фермерів, які багато років займаються сільським господарством і знають, здається, всі підводні камені своєї професії. Відповіді на ці численні запитання найдоцільніше шукати разом. І нехай запорізьких фермерів завжди супроводжує удача!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.