Понеділок, 20 Травня, 2024

Як Запоріжжя готується до Нового Року

Вже менш ніж пів місяця залишилось до початку Нового року. Міста України одягають прикраси та демонструють новорічні ялинки з варіаціями різдвяного вертепу. Запоріжжя теж приєдналось до святкових приготувань і все починає занурюватись у свято. Далі на zaporizhzhia-future.

Для того аби покращити настій у непростий для людства 2020 рік головні площі міста отримали ялинки. 10 грудня встановили головну ялинку Запоріжжя на площі ім. Маяковського.

На нещодавно оновленій площі в новорічну композицію потрапили дід Мороз, Олені та сніговик.

Слід загадати й про інцидент який стався з одним з декоративних оленів. Як повідомило 061.ua, 15 грудня з під ялинки викрали оленя. Крадіїв швидко знайшли, але оленя не повернуть доки не завершиться слідство. Запам’ятався містянам випадок через виправдання злодія, він запевняв що вчинок обумовлений бажанням його вагітної дружини.

Окрім головних прикрас місто наповнене й індивідуальними спробами створити святковий настрій. Магазини вивішують на свої вітрини фігури сніговиків, ставлять ялинки та казкових персонажів, іноді обмежуються й звичайною гірляндою.

Окремо займаються декоруванням і навчальні заклади. В студмістечку, біля корпусів Запорізького національного університету зробили імпровізовану ялинкову іграшку і поставили ялинку та дві алеї з гірляндами.

Тим часом на оновленій площі навпроти театру ім. Магара встановили ще одну ялинку, на самому театрі демонструється полотно з новорічним привітанням. Після повної перебудови площі вона має усі шанси стати другою ялинкою Запоріжжя.

Місцеві малі ялинки з’явились і на вул. Базарній.

Святкове декорування не обійшло й медичні заклади. В Запорізькій обласній лікарні, вікна другого поверху прикрашені малюнками з зображенням звірят, діда Мороза і Снігуроньки. Навіть у серйозних закладах є місце для створення атмосфери казки. Отже, місто почало поступово готуватись до святкувань. Проте, офіційно масові заходи з приводу нового року були скасовувані у зв’язку з епідеміологічною ситуацією у місті. Запалювати головну ялинку міста будуть без концертів та будь-яких запланованих подій на площі. Однак, ініціативи підприємців у плані святкувань не скасовували.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.