Середа, 24 Квітня, 2024

Яке майбутнє чекає на клінічний санаторій «Великий Луг?». Правда і домисли

У сучасному Запоріжжі не так багато залишилося місць, де жителям міста можна було б за порівняно невеликі гроші просто і ефективно поправити здоров’я. Особливо актуально це для тих, хто має серйозні проблеми зі здоров’ям, недавно переніс хворобу (наприклад, інфаркт або інсульт), а також з будь-яких причин не має можливості далеко і надовго відлучитися від будинку. До таких категорій можна віднести людей, що мають літніх батьків, маленьких дітей, ненормовану зайнятість на роботі, а також маломобільні категорії громадян, рассказывает “zaporizhzhia-future.com.ua“.

Всі вони із задоволенням і користю проходили лікування і реабілітацію в клінічному санаторії «Великий Луг». Хтось отримував туди путівки, повністю або частково оплачені бюджетними грошима, хтось лікувався за свої кошти. Однак щороку санаторій обслуговував в своїх відділеннях не одну сотню запоріжців і гостей міста.

Санаторію кінець?

Тепер же стало відомо, що санаторій закривається. Незважаючи на те, що він пережив і страшний для подібних закладів період 90-х після розпаду Радянського Союзу, і часи розрухи і кризи 2008-2009 років, і критичне зменшення фінансування після 2014 року. Про те, що дні «Великого Лугу» злічені, повідомила в Фейсбуці небайдужа запоріжанка Світлана Крилова. За її словами, сьогодні, в останній день вересня, цю новину повинні довести до відома трудового колективу санаторію.

У чому вина «Великого Лугу», залишається тільки здогадуватися. Але, швидше за все, вся проблема санаторію з 80-річною історією полягає в тому, що він має нещастя стояти на дуже «вигідній» землі в рекреаційній зоні і не приносити значного прибутку бюджету (отримуючи, навпаки, фінансування звідти). Як, де і за які гроші стануть лікуватися колишні пацієнти установи, – схоже, нікого не хвилює. Ну, крім них самих. Однак їх думка до уваги не береться.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.