Середа, 24 Квітня, 2024

Запоріжжя безготівкове: EasyWallet – розбираємося разом

Готівка поступово йде з наших гаманців, на зміну їй вже давно прийшли картки, які в свою чергу були посуненими телефонами. У смартфонах усе – соцмережі, гроші, камера, завдяки їм ми точно не сумуватимемо. Для більшості молодиків та молодиць готівка в гаманцях тільки для того, аби заплатити за проїзд, бо навіть в більшості кіосків Запоріжжя є термінали. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua

І якщо маршруткам до діджиталізації ще дуже далеко, то за проїзд в муніципальному транспорті Запоріжжя вже давно можна платити безготівково. Так, вже більше року в автобусах, тролейбусах та трамваях здійснити оплату за проїзд можна за допомогою картки – у транспорті наявні термінали. Однак вони часто не працюють, а картка з чіпом чи телефон з модулем для безконтактної оплати є не у всіх, а готівку можна забути вдома. Що ж робити?

Для таких ситуацій є додаток EasyWallet. Додаток доволі простий у користуванні, перші налаштування після скачування можуть здаватися трохи складними. Тому давайте розбиратися разом що це за ІзіВолет і з чим його їсти.

Де його взяти? Як встановити?

Щоб скачати додаток, вам потрібно зайти у AppStore чи PlayMarket та в пошуку вбити назву. Але якщо ви хочете отримати 5 безкоштовних квитків на автобус – уважніше приглядайтеся до вікон в Запорізькому транспорті – на деяких є QR-код, завдяки якому ви зможете отримати свої поїздки.

Отже, додаток встановлено, тому треба розібратися що до чого. Реєстрацію проходимо за номером телефону, вводимо код з смс, тут все як завжди. Далі придумуємо пін-код для входу в додаток, що корисно – можемо встановити вхід за біометричними даними (відбиток пальця чи Фейс-АйДі).

Тепер нам потрібно додати платіжний засіб. Взагалі – додаток генерує вам віртуальну картку, яку в свою чергу ви можете поповнити зі звичайної банківської. Для того, щоб це зробити, вам потрібно зайти у вкладку “Мої карти”, там натиснути на “Платіжні карти” і додати свою картку. Часто потрібна авторизація у вашому онлайн-банкінгу, це буде дозволом для списання коштів з вашої картки. Далі поповнюємо за допомогою опції “Поповнити карту” вашу картку, тут все просто, лише знову доведеться підтвердити транзакцію у банкінгу.

Тепер можна платити!

Усе – ваші кошти на картці EasyWay, вітаю! Чи ні?… Так, з проблемою швидкості нарахування коштів стикнулися не лише ви. Але не варто панікувати. Скоро гроші надійдуть на рахунок. Саме тому ми радимо вам слідкувати за балансом на картці, щоб не було проблем з нарахуванням, коли ви вже сядете в автобус.

Щоб купити квиток переходимо на сторінку “Мої акції” і обираємо потрібний нам квиток. Що дуже зручно – можна купити навіть за учнівським. Ще однією фічею додатку є можливість придбання проїзних (на окремий вид транспорту чи одразу на всі), при цьому є навіть студентські варіанти, які розраховані на 30 днів, виходить доволі вигідно (6 гривень за день користування проїзним).

Квиток є активним протягом години, а для того, щоб купувати їх вам буде потрібно включати Блютуз та GPS. Користуйтеся!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.