Вівторок, 28 Травня, 2024

Грамотний користувач в 10 років. Де маленьких запоріжців навчають роботі за комп’ютером

Багато батьків мріють бачити своїх улюблених дітей успішними, щасливими, такими, що володіють улюбленою професією і тому мають гідний рівень життя. А прискорена (навіть можна сказати форсована) інформатизація більшості всіх сфер людського життя в двадцять першому столітті підказує простий, логічний і, головне, дуже ефективний шлях до досягнення цієї мети: раннє навчання підростаючого покоління премудростям взаємодії з комп’ютером. Однак далеко не кожні батьки зможуть самостійно побудувати процес спілкування улюбленого чада з найсучаснішими досягненнями науково-технічного прогресу таким чином, щоб дитина винесла для себе максимум користі при мінімумі шкоди. Швидше, виходить навпаки: коли батьки надають дітям можливість самостійно формувати ознайомчий порядок денний і просто дають їм в руки гаджет, то часто в результаті мають мінімум знань у дитини при максимумі різноманітних проблем: від ігрової залежності до витікання у Всесвітню павутину чутливих особистих даних. Далі на zaporizhzhia-future.

Нелегкий батьківський вибір

Уникнути цього запорізькі мами і тата можуть одним, до того ж дуже простим шляхом: довірити процес навчання своєї дитини користуванню комп’ютером професіоналам. Де такого професіонала знайти – питання із зірочкою, адже сучасним батькам доступні найрізноманітніші варіанти.

Найпоширеніший з них – це спеціалізовані курси. Навчальна програма таких курсів розрахована, як правило, на певний вік учнів і градуюється за рівнями. Більшість закладів приймають на навчання комп’ютерним премудростям хлопчиків і дівчаток від 8-9 років до старшого підліткового віку в 15-16 років. Для тих, хто старше, діють більш просунуті дорослі освітні програми.

Примітно, що на курсах дітей вчать не тільки використовувати стандартні офісні та розважальні програми. Так, перелік навчальних дисциплін більшості курсів включає в себе можливість ознайомлення з мовами програмування, веб-дизайном, адмініструванням комп’ютерних мереж і кібербезпекою. Вельми популярний також один з «дочірніх» напрямків курсів – навчання всьому, що пов’язано з відеоблогінгом. Поряд з суто акторськими навичками дитині дають також знання з монтажу відео- і фотоматеріалу, а також вчать правильно працювати зі звуком.

Куди ж піти вчитися?

Навчати підростаюче покоління запоріжців готові в будь-якому районі міста. Так, можна відвести дитину на такі курси, як «Мала комп’ютерна академія ШАГ», «IT-STAT», курси при Запорізькому коледжі технологій та дизайну (крім стандартної освітньої програми доступні також короткострокові), «Sinergy Lab», «Академія IMT», «Power Code», «Real IT», «Beetroot Academy» та багато інших. Вони відрізняються ціновою політикою, підходом до занять і розташуванням. Проте, будь-яка дитина, яка отримає можливість пройти повноцінний курс навчання в подібних закладах, абсолютно точно отримає значимий і корисний запас знань для того, щоб успішно і впевнено вибудовувати своє життя в майбутньому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.