Вівторок, 28 Травня, 2024

Як знайти себе в Запоріжжі початківцю айтішнику

Не секрет, що популярність професії комп’ютерника (або по-сучасному айтішника – від англійської абревіатури IT, що в перекладі означає «інформаційні технології») багато в чому заснована на істотних заробітках її представників. Крім того, ця робота багато в чому є просто мрією для багатьох молодих людей, які не хочуть бути прив’язаними до задушливого офісу в будь-який час року. А якщо згадати, що наявність диплома державного зразка для представників цієї професії зовсім необов’язкова, його в більшості випадків і зовсім не питають роботодавці, то і поготів – не професія, а мрія. Далі на zaporizhzhia-future.

Шукаємо роботу і (або?) зарплату

В принципі, популярність цієї професії обумовлена ​​в чималому ступені ще й тим, що комп’ютерні технології з кожним роком все сильніше і сильніше завойовують світ. Вони застосовні буквально по всіх усюдах. Тому випускники комп’ютерних спеціальностей абсолютно впевнені, що без роботи в будь-якому випадку не залишаться.

І вони мають рацію. Однак слід сказати, що рівень оплати праці запорізьких айтішників мало можна порівняти з рівнем заробітних плат, які отримують представники цієї професії в інших великих містах нашої країни або, тим більше, за кордоном. Однак рано впадати у відчай, адже існує чимало інших прекрасних способів заробити на життя фахівця з комп’ютерною освітою.

Куди піти, куди податися

Перш за все, не варто забувати про те, що, навчившись самому, можна стати хорошим учителем для інших. Так, багато приватних комп’ютерних шкіл вважають за краще брати на роботу своїх випускників, яких бачили, що називається, «в справі». Крім того, рівень зарплат у цих фахівців значно вище, ніж у їхніх колег з інших закладів, особливо державних. Тому це стане непоганим варіантом для тих, хто з якоїсь причини не знайшов роботу за фахом, але хоче бути «ближче до комп’ютерів» і любить ділитися своїми знаннями.

По-друге, не забувайте, що комп’ютерні науки – це досить широке поле для застосування свого таланту. Так, системний адміністратор при наявності невеликої кількості часу на самоосвіту легко зможе верстати сайти або займатися веб-дизайном. Для цього йому буде потрібно набагато менше часу і праці, ніж, наприклад, перукарю або кондуктору тролейбуса, при всій повазі до представників цих професій.

По-третє, зверніть увагу на різні контори по ремонту найрізноманітнішої техніки: від мобільних телефонів до величезних смарт-телевізорів. Як правило, поломки і несправності техніки можуть бути пов’язані не тільки з «залізом», а й з програмною частиною девайса. Тут-то і знадобляться ваші знання і вміння, адже працювати з цим вміє далеко не кожен ремонтник таких контор.

Крім того, не забувайте, що навіть ті знання, які здаються абсолютно звичайними і рутинними особисто для вас, для інших можуть представляти чималу цінність. А тому спробуйте спробувати щастя в працевлаштуванні в різних конторах, яким потрібен не стільки розробник, скільки людина, яка здатна утримувати в порядку все технічне господарство компанії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.