Вівторок, 28 Травня, 2024

На сайті Концерну «МТМ» розпочав роботу «Особистий кабінет»

Концерн «Міські теплові мережі» у місті Запоріжжі для зручності споживачів на своєму сайті створив закладку «Особистий кабінет», пише zaporizhzhia-future.com.ua

Кожний мешканець Запоріжжя буде отримувати необхідну, та актуальну інформацію по особистому рахунку. Також може передати показники квартирного лічильника гарячої води. Для доступу в «Особистий кабінет» необхідно зареєструватись, потрібно мати електронну пошту та пароль. Не забудьте на сайті «Міськи теплові мережі» перевірить Вашу адресу, та особистий рахунок. Посилання до доступу на «Особистий кабінет» .

Основною метою діяльності концерну «Міські теплові мережі» є виробничо-технічна праця, яка спрямована на надійне і безперебійне забезпечення споживачів м. Запоріжжя тепловою енергією.

Основна діяльність: виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, перевірка та контроль за експлуатацію теплоенергетичного обладнання, виконання технічного обслуговування.

В обов’язки концерну «Міські теплові мережі» входять: повідомляти споживачів про зміни тарифів, забезпечувати надійне постачання обсягів тепла відповідно до умови договору та стандартів, забезпечувати рівноправний доступ до мережі теплопостачання всіх споживачів, при наявності технічної можливості, інші обов’язки, що регулюють діяльність у сфері теплопостачання та надання житлово-комунальних послуг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.