Вівторок, 28 Травня, 2024

Екоавтобуси та термомодернізація: Що у Запоріжжі планують реалізувати за кредитні кошти

Запорізька міськрада продовжує залучати кредитні кошти міжнародних банків. На них закуповується транспорт, термомодернізують комунальні будівлі та закуповують необхідне обладнання до лікарень. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

У місті реалізують програму для створення зручних умов проживання у Запоріжжі. Тому міська влада всіляко співпрацює з різними міжнародними банками. Місто вже залучило 76 мільйонів євро кредиту.

Аби отримати ці кошти місто пройшло жорсткий відбір. Але все ж таки це вдалося, партнери високо оцінили роботу місцевої команди. Тому завдяки хорошій роботі усіх структур отримати кошти, що б реалізувати низку європейських проєктів.  

За останні кілька місяців місце влада підписала дві важливі угоди з фінансовими організаціями. В рамках проєктів місто отримає кошти.

Одну фінансову угоду підписали 30 листопада. В її рамках виділили 17,7 мільйона євро. Вони призначення для громад. З них Запоріжжя може отримати  12,75 млн євро, ще виділили гроші з міського бюджету, це майже три мільйони гривень. Вони підуть на термомодернізацію деяких міських дитсадків та шкіл.

Для участі у цьому проєкті визначили 39 закладів. Після оформлення документів, остаточно визначаються з цим переліком.

Також, 17 грудня Запоріжжя підписало ще одну угоду щодо оновлення громадського транспорту. Сума кредиту – близько 11 мільйонів євро. За ці кошти хочуть закупити 21 електроавтобус, 17 автобусів на КПГ, станції для швидкої зарядки та багато іншого.

Нині проходить оформлення усіх необхідних документів.У наступному році планують підписати угоду, щоб закупити у «Водоканал» спецтехніку, а також зробити термомодернізацію кількох лікарень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.