Вівторок, 28 Травня, 2024

На запорізькому мосту завершується монтаж вантових канатів

У Запоріжжі триває будівництва автомагістралі через річку Дніпро, пише zaporizhzhia-future.com.ua.

В рамках проєкту «Велике будівництво» продовжується будівництво запорізьких мостів. Вони будуть з’єднувати Лівий та Правий береги. Це допоможе розвантажити інші транспортні артерії, наприклад, греблю Дніпрогес та міст Преображенського.

Нині мостобудівники виконують роботи на десятій споруді. А саме, завершують роботи на верховій частині вантового мосту. На цій ділянці скоро закінчать монтувати вантові канати.

Як повідомляють у ЗОДА, на момент 23 листопада, на об’єкті вже було змонтовано 39 вантів. На верховій частині всього потрібно закріпити 48 таких канатів. Завершити монтувати ванти планують до кінця тижня. Крім того, на цьому мосту фахівці виконують піскоструминні роботи, а також наносять захисний шар на тротуар.

Слід відзначити, що вантовий міст, який будують у Запоріжжі вважається в Україні найвищим та одним з найдовших у Європі.

Щоденно працюють робітники й на інших 14 спорудах. Які входять до цієї транспортної розв’язки. Всього на об’єкті задіяно 600 працівників. Крім того, будівельний майданчик, неподалік від Кривої бухти, охороняють військові.

Роботи тривають і на балковому мосту на низовій частині. На ньому опорні частини опускають прогонові будови. А на п’ятій споруді, на тротуарах встановлюють анкери під огорожі. Монтують опалубку й армують шосту захватку на третій споруді.

Вже завершили покривати проїзну частину на естакаді, яка розташовується над кільцем на Хортиці. Тут також встановлюють анкери для огорож.

На залізничному шляхопроводі армують ростверку третьої споруди. Тут вже завершили влаштовувати опори.

Біля Кривої бухти працівники підрядної організації вже зібрали останні дві секції. Нині там покривають антикорозійним засобом конструкції.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.