Вівторок, 28 Травня, 2024

Природа одного із районів Запоріжжя надихнула фотохудожників

Усі райони Запоріжжя гарні по-своєму. Проте, фотохудожників надихнули краєвиди одного із найвіддаленіших районів міста – Хортицького. Вони створили неймовірно красиві світлини міських пейзажів. Читайте детальніше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Хортицький запалює вогні

Сутінки здалися фотографам найромантичнішим часом доби, тому пейзажі міста відображені при світлі ліхтарів і в наступаючій темряві. На фотопейзажі Сергія Богачова мерзлякувато завмерли на осінньому вітрі тонкі білоствольні берези. Листопад уже прорідив листя, проте дерева все ще оповиті золотим ореолом листя. Неподалік сяють ліхтарі, світло походить і від вікон будинків. Жовтувато-червоним килимом вистелена земля скверу «Ювілейного». Фото називається «Хортицький запалює вогні». Ці вогні – ліхтарів і будинків, що випромінюють світло, теплою хвилею, що зігріває, освітлюють фото. Берези на тлі темного похмурого, хмарного неба говорять про самотність. А вогні говорять про те, що поряд люди, яким тепло у їхніх будинках, незважаючи на листопадовий холод.

А ось куточок якоїсь фантазійної природи. Дивовижне переплетення гілок і золотистого листя здається мереживом, плетеним на тлі похмуро-синього вечірнього неба. Цей шматочок природи знаходиться поряд з білоствольними березами, але здається пейзажем, вилученим з іншого світу. Будинки з їхніми теплими вогнями пішли далеко-далеко, хоча парк чомусь освітлений дуже яскраво, а килим коричнево-жовтого листя здається густим і насиченим. Можливо, це яскраве світло походить від невидимих ​​ліхтарів, які висвітлюють красу осінньої природи.

Коли калюжа перетворюється на океан

А що то за озеро біля Палацу культури «Хортицький»? У ньому відбиваються мерехтливі вогні ліхтарів – ефірно-блакитні та вогненно-жовті, освітлюючи темну гладь води хиткими світловими смугами. Темна вода перегукується з мороком чорного неба. І лише ліхтарі та яскравий напис «Хортицький» на будівлі розсіюють нічну темряву. Надію на світло і тепло вселяють світло-зелені ділянки суші, як символ надійності та спокою. Таємницю цього фото розкрив сам фотограф. Виявляється, Сергій Богачов зняв величезну калюжу, яка на фото здається безкрайнім озером.

Краєвиди з висоти і феєрія вогнів

Не менш гарні та інтригуючі роботи іншого фотографа – Олександра Позднякова. На цьому фото проспект Ювілейний показано з висоти. Фотохудожнику вдалося відобразити яскраву життєрадісність пейзажу. Незважаючи на ніч і повне безлюддя, ця жвавість та життєрадісність проявляється у насичених яскравих фарбах. У теплих вікнах будинків, у золотих вогнях ліхтарів, у яскравому сяючому освітленні шосе та природи. Панорама вдалині сяє блакитними відтінками, як і яскраво освітлене шосе здається блискучим і сріблястим. Фарби сяють і говорять про життя, яке розганяє нічний сутінок.

Феєрія фарб представлена ​​і на ще одній “нічній” фотографії фотографа. Через яскраві фантазійні відображення ліхтарів нічна дорога здається незвичайною і невпізнанною, представленою зовсім в іншому, незвичному ракурсі.

Фото запорізьких фотохудожників представлені виданням iz.com.ua

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.