Субота, 13 Липня, 2024

Одне з італійських міст може поріднитися із Запоріжжям

Хто з нас не думав про Італію і про те, щоб хоча б час від часу там відпочивати та подорожувати? Надзвичайно красива країна, один із центрів європейської культури. А хтось був би не проти налагодити й міжнародне ділове співробітництво. І ось зусиллями нашої землячки Катерини Царькової ця мрія наближається до реальності. Читайте більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Колишня мешканка нашого міста Є. Царькова – співачка, а також бандуристка та культурний діяч – вже давно мешкає в Італії. Вона популяризує культуру нашої країни в Італії, і особливо зацікавлена ​​в розвитку культурно-ділових зв’язків Італії зі своїм рідним містом. У процесі її діяльності з’явилася ідея про побратимство Запоріжжя з одним із міст цієї сонячної країни. Яким саме, Катерина Царькова поки що не говорить, мабуть, щоб не порушити подальших планів.

За інформацією сайту Запорізької міськради та iz.com.ua, на зустрічі у мерії міста з секретарем міськради Анатолієм Куртєвим Катерина говорила про можливі перспективи такої спорідненості. Про те, що це допомогло б Запоріжжю розвинути міжнародні відносини, покращити стан туризму, відкрити шлях для культурно-ділового співробітництва між містами та країнами. «Ми зможемо організувати у Запоріжжі центр сучасного мистецтва. Обмінюватися досвідом у плані спортивних, культурних та освітніх досягнень. Розвивати туризм», – ділиться планами Катерина.

Міська влада вирішила сприяти цьому цікавому проекту. Повернувшись до Італії, Царькова продовжить переговори про побратимство з нашим містом.

 Трохи інформації

Міста-побратими – це два міста в різних країнах, між якими є співпраця та партнерство. Міста діляться культурно-історичною спадщиною, проводять різноманітні виставки, спортивні змагання, надають взаємну допомогу.

А чи вам відомо?

Запоріжжя є містом-побратимом для 8-ми європейських та азіатських міст. Серед них:

• г Оберхаузен (Німеччина);

• г Магдебург (Німеччина);

• г Ічан (Китай);

• г Ашдод (Ізраїль);

• г Лахті (Фінляндія);

• г Бельфор (Франція);

• г Бірмінгем (Велика Британія);

• г Лінц (Австрія);

Родинні зв’язки були встановлені у різні періоди. Наприклад, з прекрасним містом у Франції – Бельфором, вони були встановлені ще далекого 1967 року. Тим, хто побував у ньому, мабуть пощастило побачити величну статую Бельфорского лева – символу міста. І на честь цього міста у Запоріжжі є вулиця – Бельфорский бульвар.

А тепер сподіватимемося, що у Запоріжжя зав’яжуться родинні зв’язки ще й з італійськими містами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.