Субота, 22 Червня, 2024

У Запоріжжі з’явилася петиція щодо курсування громадського транспорту вночі

Запоріжці занепокоєні тим, що у вечірній час дістатися додому практично неможливо. Тому на сайті міськради з’явилася відповідна петиція. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.

Останні роки в Запоріжжі існує проблема з громадським транспортом. У вечорі, після 21 години, додому дістатися практично неможливо. Доводиться, в кращому випадку, півгодини стояти на зупинці та чекати хоч якийсь транспорт. Лише великі муніципальні автобуси можна хоч якось «підловити», бо вони курсують за розкладом, який можна відстежити в спеціальному додатку.

Навіть, у пізній час в місті великий пасажиропотік. А маршрутки в такий час практично не їздять, тому жителям віддалених районів доводиться діставатися додому на таксі, яке в це час працює за завищеними цінами. Особливо довгі черги вишукуються на зупинці в напрямку Хортицького району.

Автор петиції зазначає, що міська влада організовує додатковий транспорт, коли до ночі проводяться які міські фестивалі. А в будні дні такого немає.

Крім того, Запоріжжя втрачає туристичну привабливість, оскільки нічне життя в місті за останні два роки практично зникло. Люди намагаються якомога раніше дістатися додому.

Як зазначається в петиції, що в такий час транспорт використовує менше пального, оскільки світлофори вже не працюють і непотрібно постійно зупинятися. До того ж, кількість одиниць транспорту в цей час також менша. Тому необхідно, щоб у нічний час транспорт працював на основних шляхах. Став доступним для переміщення запоріжців по місту після 21 години.Запоріжці звертаються до міської влади з проханням забезпечити роботу громадського транспорту у зимовий період кожного для з 22:00 до 00:00 з інтервалом 20 хвилин. Та влітку – з 22:00 до 3:00 з інтервалом 40 хвилин.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.