Субота, 13 Липня, 2024

Запоріжці просять збільшити кількість громадського транспорту в час пік

У Запоріжжі в час пік важко дістатися на роботу або на навчання. Люди подовгу стоять на зупинках в очікування транспорту. Тому містяни вирішили на сайті міськради опублікувати петицію, щоб влада розглянула питання про закупку додаткового муніципального транспорту, пише zaporizhzhia-future.com.ua.

Щодня запоріжці стикаються з тим, що у час пік важко дістатися на роботу. Особливо зараз, коли через карантин у місті обмеження по кількості перевезень у громадському транспорті. Зранку потрібно йти на кінцеву зупинку, якщо вона знаходиться не так далеко, вистояти велику чергу, щоб залізти у п’яту маршрутку. Якщо кінцева далеко, то можна не одну годину простояти на зупинці в очікування транспорту, який зупиниться та підбере.

Увечері ситуація не краща, щоб дістатися додому потрібно також на холоді провести довгі години в очікування потрібної та не заповненої маршрутки. На сайті електронних петицій Ірина Камєнєва опублікувала петицію щодо збільшення кількості муніципального транспорту.

Авторка зазначає, що приватні перевізники не забезпечують комфорт у своєму транспорті. Всередині дуже брудно, водії часто лаються на пасажирів, а поїздка іноді нагадує «Американські гірки» та не завжди всі дотримують карантину.

А ось муніципальний транспорт більш безпечний та надійний для пасажирів. У ньому одразу можна перевезти більшу кількість людей, він просторий та їздить за певним графіком, який можна відстежити. Такий транспорт більш якісний.

Тому містяни просять міську владу виділити з бюджету кошти аби придбати більше таких автобусів і тролейбусів. Саме це зможе вирішити проблему містян з транспортом.      

Ця петиція опублікована 9 грудня та вже має 60 голосів. Аби її розглянули депутати вона повинна набрати 750 підписів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.