Середа, 24 Квітня, 2024

У Запорізькій області після капітального ремонту запрацювали дві амбулаторії

У Мелітополі завершили реконструкцію двох амбулаторій, які фінансував уряд Німеччини через банк KfW. В рамках цієї програми реконструювали будівлі медичних закладів та оснастили новим обладнанням та меблями. Деталі на сторінці zaporizhzhia-future.com.ua.

Дві амбулаторії вже відкрили та почали приймати пацієнтів. Одна з них, амбулаторія №4, розташована на проспекті Б. Хмельницького, 66. Вона обслуговує більше дев’яти тисяч людей. Взагалі це приміщення, які розташоване у житловому будинку, і мали відповідний вигляд. Тепер вони схожі на кабінети справжньої лікарні, де можна отримати оперативну та якісну допомогу.

Тут пацієнти зможуть очікувати на лікаря у великому холі. Крім того, до кабінетів та санвузлів люди з інвалідністю можуть дістатися безперешкодно.

Роботи на об’єкті коштують – більше 2,8 мільйонів гривень. Реконструкцію робили за співфанасування місцевого бюджету та Уряду Німеччини. За кошті німців зробили ремонт всередині приміщення, встановили нові вікна, інженерні мережі, замінили двері. Також, придбали деяке медичне обладнання та експрес-тести на коронавірус.

За кошти бюджету міста закупили усі необхідні меблі та медобладнання, облаштували територію перед амбулаторією, встановили кондиціонери. Крім того, придбали службовий автомобіль.

Другою оновили амбулаторію № 1 на вулиці Оратовського, 157. Вона обслуговує близько 4,5 тисячі жителів Піщаного району. За кошти партнерів тут також зробили ремонт всередині приміщення, провели термодернізацію будівлі та замінили покрівлю. Всього витратили на цей об’єкт – більше 2,6 мільйонів гривень.

Мер Мелітополя Іван Федоров зазначив, що важливо було модернізувати ці заклади, бо тут працюють сімейні лікарі. Вони першими оглядають пацієнтів.

Нині у Мелітополі залишилася лише одна амбулаторія, яку потрібно реконструювати. Вже підрахували вартість реконструкції, зараз проводять тендер. Після цього розпочнуться ремонтні роботи. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.