Понеділок, 20 Травня, 2024

Запорізький театр завершить сезон «Козацьким Хелловіном»

У запорізькому кінному театрі готуються до завершення сезону «Козацьким Хелловіном». Деталі на сторінці zaporizhzhia-future.com.ua.

Кінний театр “Запорозькі козаки” готує цікаве шоу до Хеловіну, яке відбудеться 30 жовтня. Це свято, яке стало популярним у багатьох країнах світу. Саме вечір напередодні Хелловіну називають Ніччю пустощів. Цей період вважається днем поминання предків. Але в Україні він називався Осінні Діди.

Запорозькі козаки, також не боялися різних витівок, любили розважатися. Навіть не цуралися всього, що пов’язано з потойбіччям.

Містика, яка пов’язана з козаками, цікава та досі повністю науково не досліджена.

Тому запоріжців та гостей міста запрошують поринути у містичні пригоди від Запорозьких козаків. На заході незаміжні дівчата зможуть погадати на старовинному дзеркалі, чобітках або поліні. Можна буде покататися на «примарній візниці». Усіх охочі зможуть виготовити хелловінський гарбуз-ліхтар.

А ось серед відвідувачів проведуть конкурс на найкращий тематичний костюм. Буде квест з пошуку заговореного скарбу. А на фотозонах працюватиме могильник, привиди, кат з сокирою та інші персонажі. Всюди ходитимуть відьми, мавки, упирі та чорти, які щось витворятиму.

А ті, хто прийдуть без костюма, зможуть зробити аквагрим та перетворитися у якогось містичного героя.

Звичайно, не обійдеться без ексклюзивної тематичної вистави від кінного театру. 

Коли вже на вулиці сутенітиме, усі учасники одночасно запалять хеловінські гарбузи-ліхтарі.

Захід відбудеться 30 жовтня о 13-00.

Слід відзначити, що оскільки Запоріжжя перебуває у «червоній» зоні, на територію кінного театру зможуть потрапити люди, які мають «зелений» COVID-сертифікат, негативний ПЛР або експрес-тест, також приймається довідка про одужання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.