Вівторок, 28 Травня, 2024

Курс криптовалюти онлайн: де дивитися актуальний курс

Криптовалюта сьогодні є дуже перспективним та прибутковим варіантом заробітку. Адже гарно розібравшись із законами цього цифрового світу можна не проводити по 8-10 годин у нудному офісі, працюючи на іншу людину й приносячі кошти їй, а не собі.

Курс криптовалюти онлайн: де дивитися актуальний курс

Тому більш кмітливі та сміливі вивчають криптовалюту та мають гарний прибуток, на який витрачають максимум 30 хвилин у день, перевіряючи ціни на криптовалюту та виставляючи ордери.

У цій статті хотіли б розповісти про такий перспективний варіант заробітку та про те, де можна дивитися актуальний курс криптовалют онлайн.

Де дивитися актуальні ціни на криптовалюти?

Якщо не кожна, то майже кожна криптовалютна платформа має на своєму сайті або у додатку сторінку із актуальним курсом криптовалют. Ціни криптовалют зазвичай змінюються кожну секунду. Це можна перевірити у біржовому стакані.

Біржовий стакан – це велика табличка з лімітними заявками та купівлю та продаж того чи іншого активу, який представлений на платформі. Як ми знаємо, ціна криптовалют повністю залежна від попиту та пропозиції, тому на зміни курсу, які ми бачимо у біржовому стакані, впливають самі ж користувачі. Тобто, чим більше юзерів купують певний вид криптовалюти, тим вищою стає її ціна і навпаки. 

Великі міжнародні платформи на своїх сайтах пропонують своїм користувачам слідкувати за змінами цін та аналізувати їх за допомогою різних графіків та таблиць. Таким чином користувачеві легше зробити висновки та заробляти на криптовалюті.

Які криптовалюти вважаються найбільш стабільними у ціні?

Напевне, найбільш стабільною криптовалютою вже досить довгий час вважається Ефір (ETH). Його вартість довгий час трималася на ринку біля позначки 2500 доларів США. Проте, звичайно, що всі останні події у світі, такі як війна та криза не могли не вплинути на цю криптовалюту, ціна якої впала приблизно на тисячу доларів США. Проте говорячи загалом – це досить стабільний вид криптовалюти.

Якщо ж брати до уваги всі можливі види криптовалют, то не можна не сказати про Tether (USDT), курс якого прив’язаний до курсу долару США. Саме в її еквіваленті розраховується курс багатьох валют. Tether – це стейблкоін, тобто навіть із самої назви з коренем “стейбл” вже можна говорити про стабільність валюти. 

Найбільше монет стоять у торгових парах саме із USDT, багато додаткових активностей, наприклад, стейкінг плани криптовалютні платформи також пропонують із цією монетою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.