Понеділок, 15 Липня, 2024

Як вибрати і де купити стретч-плівку в Запоріжжі?

Стретч-плівка —  зручний, пакувальний матеріал, який широко застосовується в промисловості. Вона буває харчовою, технічною, кольоровою, прозорою, певної товщини та структури.

У цій статті ми розповімо, де використовується стретч-плівка технічна, і як її вибрати, щоб не помилитися в якості та ціні.

Що таке технічна стретч-плівка?

Технічна або палетна плівка – матеріал, який використовується у різних промислових галузях для пакування продукції на піддонах. Чим зручна в цьому плані стретч-плівка? Головним чином її цінують за помірний адгезійний ефект і високу щільність “обмотки”, оскільки цей матеріал завжди прагне повернутися до початкового стану. Крім того, технічний стреч стійкий до термічного, хімічного впливу, не боїться механічних пошкоджень. Своєю чергою, прозорість плівки дозволяє легко визначити, який саме товар упакований, що зручно і при складуванні, і при перевезенні.

Таким чином, вантаж, закріплений за допомогою стрейчу, стійкий до механічного впливу або спроби розриву, захищений від бруду та пилу, і що важливо від крадіжки. Зазначимо також, що сам процес пакування продукції стретчевою плівкою технічно нескладний і займає мінімум часу.

Критерії вибору стретч-плівки

Купівля будь-якого товару, у тому числі й стретч-плівки, упирається у два питання – ціна та якість виробу. Що потрібно знати про технічний стретч, перед його придбанням? Головне, поріг фіксації плівкою різних за вагою вантажів.

Так, товщина:

  • 12-17 мкм підходить для пакування невеликих, середньої ваги вантажів;
  • 20-23 мкм для вантажів важчих, з гострими кутами;
  • 23-24 мкм для супер важких предметів, наприклад, будівельних матеріалів.

В застосуванні, стретч буває машинним. Такі великі джамбо рулони стрейч плівки можна побачити у виробничих цехах, при обмотці продукції на піддонах палетайзерами.

Ручний стрейтч знаходиться в більш компактних, легких рулонах різної довжини та ширини. Його використовують на невеликих підприємствах для поштучної упаковки чи невеликих груп товару.

Де купити якісну технічну стретч-плівку в Запоріжжі?

Інтернет-магазин “Пак-Трейд” пропонує широкий вибір технічної стретч плівки різної товщини. Чому плівку вигідно брати у нас? “Пак-Трейд” це не тільки висока якість пакувального матеріалу, а й доступні ціни.

Ми співпрацюємо з найкращими виробниками цієї продукції, що позитивно впливає на ціноутворення, тому можливість переплати виключена.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.