Середа, 24 Квітня, 2024

Які переваги каркасного будівництва та де замовити такий будинок в Запоріжжі

Швидке будівництво, мобільність і функціональність — це основні характеристики каркасних будинків. Ця технологія будівництва була винайдена в Канаді понад 40 років тому. Принцип будівництва будинку заснований на створенні каркаса з використанням дерев’яних брусів з утеплювачем між ними. Завдяки цьому виходить легка, але міцна будівля за відносно низькою ціною. Про  переваги  каркасного будівництва читайте у матеріалі або за посиланням: https://artbud.od.ua/about-us/.

Швидкість будівництва

Каркасна конструкція будинків швидко стає популярним варіантом для тих хто вирішив справити власну хатинку. Але навколо неї все ще існує багато міфів, які можуть викликати занепокоєння щодо переваг і недоліків таких будинків. Насправді переваги будівництва значно перевершують недоліки й багато речей, включаючи швидкість будівництва, екологічність, енергоефективність тощо, впливають на те, наскільки якісним буде ваш майбутній будинок.

Однією з головних переваг є швидкість будівництва. Закрита панельна дерев’яно-каркасна конструкція – це, так званий, зовнішній метод будівництва, що означає — панелі перед складанням на місці, попередньо виготовляються на підприємстві. Це призводить до надзвичайно швидкого будівництва, всю надбудову можна звести всього за кілька тижнів.

Ізоляційні характеристики

Ще однією суттєвою перевагою є низький обсяг відходів. На дерев’яно-каркасному будівництві значно менше відходів, ніж на кам’яному, тому що основна частина виробництва відбувається не на місці, а на заводі. Це означає, що на вашій ділянці утворюється невелика кількість відходів, які потребують вивезення, що не тільки краще для навколишнього середовища, але й заощаджує ваші гроші на їх утилізації.

У каркасних будинків чудові ізоляційні характеристики. Якщо будівля, побудована з дерев’яним каркасом, то вони мають нижчі показники теплопровідності порівняно з цегляними будівлями з еквівалентною товщиною стін, що значно знижує витрати на опалення. А це дозволить вам у майбутньому заощаджувати теплову енергію та зменшувати власні рахунки. До того ж дерев’яні рами із закритими панелями мають вбудовану ізоляцію. Ці розрахунки ізоляційних характеристик на найдрібніших рівнях забезпечують нижчі показники теплових мостів і досягнення чудових рівнів герметичності. Це не тільки знизить витрати на паливо та допоможе створити комфортне оточення, але й сприятиме загальній енергоефективності вашого будинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.