Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі проходить всеукраїнський фестиваль

У Запоріжжі у Шевченківському районі проводиться всеукраїнський дитячий фестиваль. Ця подія відбувається щороку уже одинадцять років. Його мета – виявлення талановитих підлітків та допомога у висловленні їхнього потенціалу. Детальніше читайте на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Як передає iz.com.ua, у фестивалі беруть участь команди із різних областей країни. Цього року у Запоріжжі зібралися 16 команд із 12 областей. Завдання, яке поставили їм організатори, – створити серію ігор. Ці ігри повинні бути не тільки цікавими, а й давати важливі знання.

Наразі проводиться наступний тур. У нього було відібрано вісім найкращих команд. Це підлітки з Києва, Запоріжжя, Миколаєва, Китаєва, Полтави та села Городок на Рівненщині. Через карантинні заходи фестиваль уже другий рік проводиться віддалено.

Думка організаторів

Один із організаторів конкурсу Галина Мазнєва говорить про те, що це унікальна за своїм змістом подія. І що цього року підлітки були вперше зорієнтовані на співпрацю у соціальних проектах та підняття тем, актуальних також у дорослому житті. Теми для ігор учасники другого туру обирали не самі – їх надавало журі. Наша команда має створити ігрову програму фінансової грамотності. Для Полтави були доручені ігрові розробки з екологічного виховання, а команда Миколаєва має створити ігровий цикл із визначення майбутньої професії. Це все освітні ігри-програми, в яких підлітки у цікавому для них форматі отримають нові знання та навички.

Вчителі також розробляють ігри

У фестивалі беруть участь не лише школярі, а й вчителі. Вони створюють ігрові сценарії, які впроваджуватимуть у викладацькій роботі. Адже на сьогоднішній день ігрові заняття набирають все більшої популярності. У ході гри школярі набагато краще засвоюють знання, а уроки для них набагато цікавіші.

Свої проекти діти готували протягом трьох місяців. Запорізькі школярі зібрали збірку із трьох ігор.

Команда вважає, що фінансова грамотність дуже важлива, адже гроші оточують нас упродовж усього життя. В ігровій формі були порушені питання про планування бюджету, економію та правильні грошові витрати.

Одна з учасниць фестивалю, запорожанка Софія Курило вважає цей фестиваль корисним досвідом, який навчив її творчо мислити, працювати у команді та гарно презентувати свою працю.

У ході заходу хлопці мали змогу поговорити з його організаторами та експертами. Однією з них була директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва. Як вважає Ірайсат, молоді люди, які не побоюються піднімати та обговорювати такі теми, як толерантність, відсутність бар’єрів, – це найкращий потенціал України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.