Понеділок, 20 Травня, 2024

Коли у Запоріжжі включать опалення та скільки коштуватиме тепло

Через теплу погоду на вулиці, у Запоріжжі в приміщеннях не поспішають включати опалення. Хоча в будівлях все ж прохолодно. Проте на цьому тижні виконком визначився з датами запуску опалення. Більше читайте на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

У Запоріжжі опалення почнуть запускати в будівлі соціальної сфери (дитячі садки, лікар) з 25 жовтня. А ось мешканцям багатоповерхівок доведеться трохи померзнути, адже в житлових будівлях опалення почне з’являтися з 3 листопада.

У міськраді повідомляють, що Запоріжжя вже готове до початку опалювального сезону. Комунальники вже підготували 62 котельні та 52 центральних теплових пункти. Крім того, поки було відключено опалення, по місту замінили 22 кілометри тепломереж.   

Концерн «Міські теплові мережі» уклав контракт на три роки на постачання газу за пільговими цінами. Вартість тисячі кубічних метрів – 7420 грн.

Всього у місті підписали акти щодо готовності до опалювального сезону 98% будинків. У той час, 414 житлових будинків, які перебувають власності ОСББ та ЖБК, не подали потрібні документи. Тому в таких будинках опалення вчасно не запустять.  

Крім того, у міськраді повідомили, що ціни на опалення залишаться на рівні минулорічних. Тобто, тариф для населення складатиме 2200 гривень за гігакалорію.

Після запуску опалювального сезону, міський контакт-центр «15-80» з листопада розпочне приймати скарги щодо проблем з опаленням від містян. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.