Вівторок, 28 Травня, 2024

У мешканця Запорізької області заберуть стадіон

Як повідомляє Индустриалка, стадіон “Машиностроитель” хочуть повернути у комунальну власність через недбалість його власника. Така спроба стається вже не вперше. Головною причиною такого рішення місцевої адміністрації є занедбаний стан стадіону. Допоміжні приміщення біля стадіону майже повністю зруйновані і власник має чималий борг за оренду, а саме 483 тисячі гривень. Цю суму планують стягнути через суд. Далі на zaporizhzhia-future.

За повідомленням голови Мелітопольської міської ради, Івана Федорова, земля знаходиться у власності одразу у двох структур. І хоч перші перемовини дали результати і одна зі сторін погодилась передати будівлі площею 378 квадратних метрів, битва за землю ще триватиме. З недбалим орендатором будуть або домовлятись на “мирних” засадах, або вимагати повернення землі через прокуратуру.

Під час сесії міської ради, депутати все ж прийняли в міську власність будівлі біля стадіону. У планах є відновлення об’єкту. Відновлення “Машиностроителя” було додано у програму розвитку Мелітополя. Розрахована ціна ремонту складає 35 млн гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.