П’ятниця, 12 Квітня, 2024

Компанія з ТОП-25 інноваторів по Україні працює в Запоріжжі

Завжди приємно, коли різноманітні технічні новинки приходять до нашого міста. Адже це робить життя городян зручніше, простіше, якісніше, змушує по-новому подивитися на деякі речі і змінити своє ставлення до них. Далі на zaporizhzhia-future.

Комунальні новинки

Особливо актуальні такі новинки в комунальній сфері Запоріжжя. Адже, як не крути, а невідповідність ціни на комунальні послуги їх якості – одна з відмінних рис нашого міста. Причому якщо деякі інші неприємні розпізнавальні знаки не можуть бути просто і ефективно виправлені (наприклад, не завжди вдається моментально вирішити проблему транспортної доступності для жителів віддалених спальних районів), то питання функціонування комунальної сфери перебувають у віданні градоначальника в набагато більшій мірі.

З недавніх пір запоріжці отримали можливість користуватися послугами не просто компанії з обслуговування газових приладів населення, але фіналіста рейтингу одного з авторитетних фінансових видань. Так, за інформацією з відкритих джерел, постійне оновлення в лінійці популярних послуг, переклад найбільш затребуваних опцій в цифровий формат, наявність мобільного додатка з досить багатим функціоналом принесли заслужені регалії переможця сервісу 104.ua.

Нема спору в тому, що компетентне обслуговування газорозподільних мереж – один із стовпів побутової безпеки запоріжців. І наявність можливості вирішити проблеми в цій галузі оперативно, а також по максимуму виключити горезвісний людський фактор, який далеко не завжди привносить щось позитивне, це безсумнівний крок в технології ХХІ століття. Що відрадно – у літніх запоріжців є прекрасна можливість розбирати свої звернення «по-старому», з оператором, таким чином отримуючи ту ж послугу в зручному для себе форматі.

Проблеми і скарги

Незважаючи на безліч просунутих сучасних опцій, чимало запоріжців не цілком задоволені якістю послуги, яку надає компанія 104.ua. Так, відзначається, що деякі користувачі звертають увагу на те, що заявки виконуються іноді надто повільно. Іншим не подобається те, що газопостачання відключають часто превентивно, без доказів конкретних неполадок в системі труб. Однак компанія постійно підкреслює, що газопостачання – це особлива галузь комунального господарства. Мати справу з природним газом слід гранично уважно, тому їх співробітники часто і працюють на випередження.

В цілому ж, такий рівень сервісу, який надає запоріжцям ця компанія, недоступний абсолютній більшості інших гравців комунального ринку. Ні сучасних колл-центрів, ні, тим більше, мобільних додатків не можуть запропонувати своїм клієнтам обслуговуючі компанії, Тепломережі, Запоріжобленерго. При цьому ціни на їх послуги продовжують своє стрімке зростання, а якість незмінно падає. Так, наприклад, не так давно в Запоріжжі була створена петиція з приводу заборони одній з керуючих компаній надавати населенню послуги з управління багатоквартирними будинками. Незважаючи на незадовільну якість роботи, компанія, проте, все-таки функціонує в Запоріжжі.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.