Середа, 24 Квітня, 2024

Із Запорізького аеропорту з’явилися нові авіарейси до столиці

Запорізький аеропорт постійно розвивається та відкриває нові авіарейси. У зв’язку з цим до міста входять нові авіаперевізники, що дозволяє збільшити туристичну привабливість Запоріжжя.Деталі на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Нещодавно авіакомпанія  Bees Airlines отримала дозвіл, щоб виконувати рейси із Києва до Запоріжжя та у зворотному напрямку .

Державіаслужба надала цьому українському авіаперевізнику дозвіл на експлуатацію повітряної лінії. Вже компанія почала продавати квитки на рейси.   

Перший рейс з Києва до Запоріжжя виправився сьогодні, 24 листопада, з Київського аеропорту о 8 години ранку. Ціна на квитки починається від 800 грн. З собою можна взяти багаж до семи кілограмів.

Цим літаком у зворотному напрямку, із Запоріжжя до Києва, можна буде дістатися 28 листопада о 18:00. Ціна на квиток для однієї людини сягає від 803 грн.

Ще один український авіаперевізник Air Ocean Airlines здійснив свій перший рейс із Запоріжжя також до Києва у понеділок, 22 листопада.

Тепер ця авіакомпанія працюватиме на лініях постійно. Тому можна буде безперешкодно та швидко дістатися до столиці України та назад. На літаках цього авіаперевізника вартість квитка – від 1270 грн.

Як зазначив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, у Запоріжжі необхідно продовжувати розвивати аеропорт. Для цього потрібно співпрацювати з різним авіаперевізниками, щоб вони запускали рейси. Таким чином до міського бюджету надходитимуть додаткові кошти та з’являтимуться робочі місця.  

А ось одній з авіакомпаній Bees Airlines не пощастило, їй Державіаслужба анулювала низку рейсів. У тому числі й до Запоріжжя.

Тепер компанія не може здійснювати чартерні рейси до Єгипту із запорізького аеропорту. Як повідомляє Державіаслужба, таке рішення було прийнято після заяви самої авіакомпанії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.