Вівторок, 28 Травня, 2024

Запорізькі депутати розглянуть петицію щодо встановлення туалетів у парках

На сайті запорізької міськради з’явилася петиція щодо встановлення громадських туалетів в усіх місцях відпочинку. Деталі на сайті zaporizhzhia-future.

У Запоріжжя існує проблема з громадськими вбиральнями. Якщо людина захотіла до туалету, то для неї стає справжнім квестом знайти у місті вбиральню. Вони є у деяких парках, але часто не працюють, особливо в осінньо-зимовий період. Якщо і працюють, то до 20 години, а влітку в цей час у місті тільки починається життя. Крім того, на кінцевих зупинках їх практично немає.

Запоріжець Євген прилуцький створив петицію, в якій зазначив, що у більшості міст у парках, скверах, місцях відпочинку є туалеті. Тому в Запоріжжі також потрібно їх встановити, бо люди перед виходом на вулицю завжди «йдуть до вітру». Оскільки невідомо, де можна буде це зробити, якщо дуже захочеться.

Цю петицію підтримали жителі міста. Вона вже набрала майже 800 голосів, тому її мають розглянути депутати міської ради. Впродовж 26 днів її ще можна підтримати, віддавши свій голос на сайті електронних петицій. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.