Вівторок, 28 Травня, 2024

У Бердянську провели опитування щодо будівництва льодової арени: які результати

Льодову арену планують побудувати у Бердянську. Перед цим у місті провели опитування та дізналися думку місцевих жителів. Більше на zaporizhzhia-future.com.ua.

Нову сучасну льодову арену планують побудувати у Бердянську. Місцева влада організувала громадські обговорення, аби дізнатися, як люди ставляться до цього. Думки були різноманітні, хтось підтримав таку ініціативу, а є противники.   

Голосування розпочалося з 27 січня. За цей час сою думку висловили 1381 місцевий житель. Більшість з них, 82,7% підтримали ідею будівництва льодової арени у місті. Кожен міг розширено аргументувати свою думку щодо цього. Більшість людей вважає, що арена дозволить розвивати спорт у Бердянську та стане головним об’єктом дозвілля людей.

А ті, хто проти, аргументували, що потрібно буде багато грошей, щоб її побудувати, потім утримувати. Тому заберуть кошти з інших важливих проєктів задля арени.   

Деякі люди вважають, що арена потрібна. По-перше, у місті давно нічого не будувалося, місто просто починає «вмирати». Тому така ініціатива допоможе. Тим паче вона користуватиметься попитом і влітку. Також діти зможуть займатися хокеєм, фігурним катанням, можна буде влаштовувати різні новорічні свята, кожен бажаючий матиме змогу просто покататися на ковзанах.

Є багато противників цього. Дехто вважає, що у місті екологічна катастрофа, тут з’явилося багато комарів та медуз, погана електромережі та колектори. Саме це потрібно вирішити в першу чергу. Інші вважають, що у Бердянську і так фінансова «діра», яку потрібно закривати. Крім того, немає фахівців з фігурного катання та хокею. А такі секції коштуватимуть доволі дорого. Інша думка, що потрібно будувати побільше футбольних полів. І взагалі такі кошти витрачати недоцільно. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.