Вівторок, 28 Травня, 2024

У центрі Запоріжжя прибрали понад 70 незаконних торгових кіосків

У Запоріжжі кілька останніх років проводять боротьбу з незаконними малими архітектурними формами. Щоденно очищають вулиці від споруд, які псують місто або заважають перехожим чи транспорту. Далі на zaporizhzhia-future.

Прибирають незаконні торгові кіоски в усіх районах Запоріжжя, бо вони порушують правила благоустрою міста. Споруди відвозять на спеціальне звалище, де вони певний час зберігаються. Власник може забрати споруду, для цього потрібно з собою мати певні документи та сплатити за ті дні, які споруда зберігалася у спеціально відведеному місці.

За два роки у Вознесенівському районі прийняли рішення про демонтаж 103 споруд. Дехто з власників самостійно прибирає свій кіоск або гараж, не чекаючи примусового демонтажу комунальниками. Такими діями підприємці економлять бюджетні кошти. Таких сумлінних власників споруд по всьому місту виявилося 49.  Поки примусово демонтовано 70 незаконних споруд. На цей час у районі виконали потрібний план на 70%. Роботи будуть продовжуватися.

Рішення про демонтаж вирішується на засіданні міськвиконкому. Реалізує демонтаж комісія, до складу якої входять представники районної адміністрації, комунальні служби, поліцейські. Останні забезпечують порядок, адже бувають різні ситуації. Наприклад, у ніч з 1 на 2 грудня у Дніпровському районі на проспекті Металургів прибирали чотири торгових кіоски. Два з яких заважали проїзду транспорту. Під час робіт на комунальників напав чоловік, на нього написали заяву. Незважаючи на це, фахівці все одно прибрали незаконні конструкції.  

Аби мати дозвіл на встановлення певної споруди, необхідно звернутися до міського департаменту архітектури та містобудування. Там можна все обговорити та оформити необхідні документи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.