Середа, 24 Квітня, 2024

У замку Попова з’явився унікальний австрійський бронзовий рояль

Новий експонат з’явився у замку Попова, що у Василівці. Ексклюзивний рояль подарував колекціонер із Запоріжжя. Далі на zaporizhzhia-future.

Садиба Попова дуже цікаве місце, яке складається з багатьох господарчих споруд. Це місце користується великим попитом серед відвідувачів, сюди можна приїхати та гуляти серед старовинних будівель, зрозуміти, як люди жили кілька століть тому, особливо люблять приїжджати на весільні фотосесії молодята.

Колекція музею постійно поповнюється новими експонатами. Музичний інструмент, який виготовлений у 19 столітті, з’явився у Садибі Попова. Відомо, що власник замку Юрій Попов, за інформацією старожилів, був дуже творчою людиною. Та вмів грати практично на всіх музичних інструментах. Він мав бездоганний музичний слух. Свій замок він перетворив на знакове містечко, сюди з’їжджалися на бал різні аристократи. Попов навіть створив власний оркестр з семи десяти музикантів та навчив їх грати. Не дивно, якщо саме цей інструмент став свідком тих подій.  

Запорізький колекціонер Олексій Севрюк у минулому році побував на екскурсії у легендарному замку. Його настільки вразили ті старовинні речі, що чоловік вирішив віддати у якості експоната сімейну реліквію – австрійський рояль 19 століття. На нього полювали різні колекціонери, але інструмент потрапив саме до замку.  

Австрійський рояль може стати кращою прикрасою музею. GUSTAV HOFBAUER був виготовлений в Австрії. Його клавіші зроблені зі слонової кістки, а дека – з бронзи.

Після реставрації, відвідувачі зможуть його побачити серед інших експонатів. Крім того, можна побачити предмети побуту, різні старовинні наряди та багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.