Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі обговорили проблемні питання поводження з безпритульними тваринами

У Запоріжжі створили групу, яка розв’язуватиме проблеми бездомних тварин. Вже відбулося перше засідання. Більше на zaporizhzhia-future.com.ua.

Раніше в місті вже була створена програма та комунальне підприємство, які регулювали проблеми бездомних тварин. Але все це було малоефективне. Тому прийняли рішення створили робочу групу, в яку увійшли зоозахисники, представники комунальних підприємств, заступники мера.  

Учасники наради запропонували варіанти вирішення проблеми. Вони хочуть розглядати досвід інших міст України, щоб перейняти певні ідеї. В першу чергу потрібно звернути увагу на чіпування бездомних тварин, їх стерилізацію. Крім того, потрібен механізм стосовно утилізації померлих тварин. Потрібно підтримувати притулки для тварин. А також потрібно налагодити механізм стосовно поводження з домашніми тваринами. Зазвичай їх викидають і тому з’являються тварини на вулицях.

Тому представники робочої групи зупинилися на тому, що в місті потрібно створити центр для поводження з тваринами. Він співпрацюватиме з волонтерами та комунальними підприємствами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.