Вівторок, 28 Травня, 2024

У Запоріжжі підвищать вартість проїзду у громадському транспорті

У громадському транспорті Запоріжжя планують підвищити вартість проїзду. Це питання обговорили на засідання у міськраді з заступниками мера. Більше на сайті zaporizhzhia-future.com.ua.

Запорізькі перевізники просять підвищити тариф до 10-14 грн. В останнє підвищували ціни на проїзд навесні 2021 року. Тоді спочатку підняли вартість на дві гривні, а потім, після обурення містян, на гривню знизили. Нині у трамваях та тролейбусах проїзд – 6 грн, у муніципальних автобусах – 7 грн, а в маршрутках – по 8 грн. Тепер хочуть підняти до 14 грн. А, наприклад, у найвіддаленіший Хортицький район з центру міста вартість сягатиме взагалі 16, 64 грн. Це «битиме» по кишенях містян.

Саме тому запоріжці з таким рішенням не погоджуються. У найкоротші терміни необхідну кількість голосів набрала петиція проти підвищення вартості проїзду. Її автор зазначає, що у транспорті ціна поки не відповідає якості.

У міськраді зібрали засідання щодо цього питання. Як зазначив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв, у вартість проїзду враховується все, починаючи від вартості на запчастини та пальне, обслуговування пересувного складу і закінчуючи зарплатами водіїв.

Найближчим часом проведуть громадські слухання стосовно цих тарифів. А поки будуть звертати окрему увагу на покращення обслуговування. А також закуповувати новий транспорт в рамках різних міжнародних програм.

Слід відзначити, що нині у Запоріжжі безкоштовно користуються проїздом усі пільгові категорій, а школярі у навчальний період їздять у транспорті за пів ціни.

Наприкінці минулого року підвищення тарифу було анонсоване на січень 2020 року. Проте у міськраді поки точні дати підвищення тарифу не зазначають.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.